THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE

THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE

This Much I Know to Be True

1h 45min  |  Dokumentaal, Kontsert, Muusika  |  Kinodes alates: 11.05.2022

Nick Cave`i ja Warren Ellise muusikaline dokumentaalfilm "THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE" ainult ühel õhtul 11. mail Sinu kinos Coca-Cola Plaza.

Hinnatud režissöör Andrew Dominik esitleb uut dokumentaafilmi "THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE", mis toob kinoekraanile nii Nick Cave`i ja Warren Ellise erakordse loomingulise suhte kui ka parimad palad nende kahelt viimaselt albumilt "Ghosteen" (Nick Cave & the Bad Seeds) ja "Carnage" (Nick Cave & Warren Ellis).

Muusikalises dokumentaalfilmis tulebki esmakordselt esitamisele Cave`i ja Ellise kaks viimast albumit "Ghosteen" ja "Carnage". Eelmisel aastal filmitud intiimsel kontserdil esitavad nad üheskoos lauljate ja keelpillikvartetiga iga pala ülima hoole ja armastusega. Filmis osaleb ka Cave`i lähedane sõber ja pikaaegne koostööpartner Marianne Faithfull.

Andrew Dominiki lavastatud ja Robbie Ryani filmitud "THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE" on kaaslaseks Dominiki 2016. aasta dokumentaalfilmile "One More Time with Feeling". Uus film kaevub sügavuti Cave`i ja Ellise sõprusesse ja suhtesse, mida varem oleme vilksamisi näinud 2014. aasta filmis "20,000 Days on Earth".

"THIS MUCH I KNOW TO BE TRUE" on järgmine etapp Cave`i ja Ellise ühisel rännakul, püüdes ekraanile nende kahe muusiku maailmatunnetust ja hingestatust samal ajal kui nad liiguvad aina optimistlikuma loomingulise perioodi suunas.


Levitaja: Trafalgar Releasing
Lavastaja: Andrew Dominik


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid