Käimasolevad kampaanaid


Rendi terve kinosaal!

Kui soovid tulla kinno vaid enda sõpruskonnaga, siis rendi terve kinosaal!

Mis oleks vahvam, kui tulla kinno ning nautida privaatselt filmi ainult oma seltskonnaga? Filmivalik jääb Sinu enda otsustada ning soovi korral saad tellida ka popcorni ja suupisted otse kinosaali ootama!

 


Pargi soodsalt Viru Keskuses

Coca-Cola Plaza kinopiletiga pargi filmi toimuse päeval Viru Keskuse parkimismajas 3 euro eest 3 tundi! 

Südalinna soodsaim parkimismaja on nüüdseks Coca-Cola Plaza kliendile veelgi soodsam – 3 tundi parkimist maksab vaid 3 eurot. Juhul kui parkida pikemalt, rakendub 4-ndast tunnist tavahinnakiri (2 € / tund, iga alustatud 30 minutit maksab 1 €).

Soodustuse saamiseks tuleb Viru Keskuse parkimispilet võtta kinno tulles kaasa. Parkimispilet tuleb enne kinoseansi algust märgistada kino 2. korrusel vastavas seadmes (sellega laetakse piletile peale soodustus) ning hiljem Viru Keskuse parkimismajas parkimise eest makstes on soodustus juba arvesse võetud.

Täiendavate küsimuste korral aitab parkimiskorraldaja Ühisteenused AS lühinumbril 6 511 515 (tööpäevadel 8.00 - 17.00) või e-posti aadressil myyk@yhisteenused.ee.


Kreisi teisipäev

Iga teisipäev on kreisi teisipäev! Klubilised saavad kinno lapsepileti hinnaga! 

Kreisi teisipäeva puhul on piletihinnad uskumatult soodsad! Pole tähtis, kui vana oled – sel päeval on Sinu jaoks lapsepileti hinnaga kõik seansid kõigis saalides ja isegi A. Le Coq Sviidis (välja arvatud eriüritused, esilinastused ja kinosündmused). 

Soodushinnaga pileteid saab osta nii läbi kodulehe kui ka kõikide kinode piletikassadest ja loomulikult läbi ÄPPi.

Kreisi teisipäeva ei toimu riiklikel pühadel. 

Teisipäeval kinos kohtume!
Sinu kino