Filmiüritused firmadele

Pakume ettevõtetele põnevat võimalust vaadata kinoekraanidele jõudvaid filme enne teisi!

Kui teile on silma jäänud mõni uus film, mida sooviksite näidata oma klientidele, töötajatele või koostööpartneritele enne filmi esilinastust, siis võtke ühendust meie äriklienditeenindusega. Aitame teil saada ülevaadet lähiajal esilinastuvatest filmidest ning eriürituse korraldamise võimalustest meie kinodes. Tasub arvestada, et teatud filmide puhul on esilinastuste korraldamise osas filmistuudiote poolt paika pandud kuupäevalisi piiranguid.

Uute filmidega saab tutvuda ka meie koduleheküljel "Tulevate filmide" sektsioonis.
 

Koosolekute ja esitluste korraldamine kinos
 

Coca-Cola Plazas on kokku 11 kinosaali suurustes alates 38 kuni 458 kohta, mis paiknevad kahel kinokorrusel. Vaata saaliplaane siit, virtuaaltuuri Coca-Cola Plaza kohta leiad siit.

Konverentsivalmidus on statsionaarselt olemas A.Le Coq Sviidis (38 kohta), samuti saalides iSense (458 kohta), Luxe, nr. 2 (61 kohta), 7 (178 kohta) ning nr. 10 (177 kohta), kuid vajadusel saab kasutada ka teisi kinosaale. Coca-Cola Plaza poolt on olemas vajalik esitlustehnika (kinoprojektor, mikrofonid, internetiühendus).

Teisel kinokorrusel pakume kliendiürituste ajaks teistest kinokülastajatest eraldatud ruumi cateringi jaoks (mahutab kuni 70 inimest).

Lisaks Coca-Cola Plazale pakume võimalust kasutada ürituste läbiviimiseks ka Tartus kino Ekraani (suures saalis 150 kohta ja väikses 68) ja Viljandis kino Centrumi (suures saalis 168 kohta ja väikses 87).

Ürituste korraldamisel soovitame Teil arvestada eelkõige hommikuste ning päevaste aegadega.
Täpsemate võimalustega tutvumiseks või saali broneerimiseks võtke meiega ühendust:
E-mail: yritused@forumcinemas.ee või telefon: 6 800 752

 

Kinosnäkid firmadele


Pakume firmadele võimalust tellida lisaks piletivoucheritele ka snäkikuponge, mille saab Coca-Cola Plaza teise korruse popkorniletis vahetada ühe väikse popkorni ning väikese karastusjoogi (Coca-Cola, Fanta, Sprite) vastu.


Snäkikupongide kasutamise reeglid:

  • Kupongi saab vahetada ainult kupongil märgitud toodete vastu.
  • Kuponge saab kasutada "Kehtib kuni" kuupäevani (k.a.). Kehtivusaja ületanud ning kasutamata jäänud kuponge ei kompenseerita.
  • Kuponge ümber ei vahetata ja tagasi ei osteta.

Jujutsu Kaisen 0