ERILINASTUSED

Kontsertfilmid / eriseansid / anime / otseülekanded / eriseansid filmitegijatega / filmiklassika

ANIME

HAIKYU!! The Dumpster Battle - alates 31. maist

Weekly Shonen Jumpi ajakirjas avaldatud Haruichi Furudate mangasarja “Haikyu!!” põhjal valminud "HAIKYU!! The Dumpster Battle" on spordianime, mis räägib Shoyo Hinata võrkpalliarmastusest.

Väikesekasvulisest profivõrkpallurist inspiratsiooni saanud Hinata paneb põhikooli viimases klassis võrkpallimeeskonna kokku. Kahjuks satub tiim esimesel turniiril vastamisi “Väljakukunni” Tobio Kageyama tiimiga ja kaotus on vältimatu. Hinata vannub pärast masendavat kaotust, et saab Kageyamast paremaks. Ta liitub seega keskkooli astudes võrkpallimeeskonnaga, kuid avastab, et ka Tobio on selle liige.

Piletid leiad SIIT!

 

Treiler

 

Blue Lock The Movie -Episode Nagi- - alates 28. juunist

Igava eluga keskkooliõpilase Nagi Seishiro lemmiklause on “On alles tüütus”. Siis aga avastab Nagi varjatud ande ta maailmameistritiitlist unistav klassikaaslane Mikage Reo, kes innustab teda jalgpalli mängima ja oma annet jagama. Nagi saab ühel päeval kutse salapärasesse “BLUELOCKI” projekti. Imelaps kohtub seal riigi parimate ründajatega ja leiab end seni teadmata maailmast, kui ühes Reoga parimaks saamisest unistab.

Imelaps vajab avastamist. Ründaja Nagi Seishiro üüratu anne ja iseloom pööravad jalgpallimaailma pahupidi.

Lavastaja on Shunsuke Ishikawa, loo autor Muneyuki Kaneshiro, manga autor Kouta Sannomiya. Kunstnik on Yusuke Nomura, stsenaariumi kirjutas Taku Kishimoto ja helilooja on Jun Murayama. Tootja on Eightbit. 

Piletid peagi müügil!

 

Treiler

Deadpool & Wolverine