Kinoklubi liikmena on Sulle garanteeritud kõikjal teistest parem hind ja pakkumine. Erihinnad 2D/3D filmiseanssidele, preemium saalidesse (iSense ja LUXE saalid), tavasaalidesse ja A. Le Coq Sviiti. Loomulikult ootavad Sind ka erihinnaga Kinoklubi eellinastused ja esilinastused ning mitmed põnevad eriseansid näitlejate ja filmitegijatega. 

Kui oled saavutanud Spetsi või Guru staatuse, siis on vaid Sinul võimalus eriti hea hinnaga tähistada oma sünnipäeva koos 37 sõbraga kino Coca-Cola Plaza A. Le Coq Sviidis. Kui tavakliendile on hind 700 €, siis Sulle vaid 350 €. Sünnipäeva soodustust saab kasutada nädal enne ja nädal peale sünnipäeva. Sünnipäeva korraldamise sooviga võta palun ühendust yritused@forumcinemas.ee
 

10. KLUBIKOMBO TASUTA - OLENEMATA SINU KINOKLUBI STAATUSEST!

Iga Klubikombo ostuga koguneb Sinu kontole 1 elektrooniline tempel ning 9. Klubikombo ostuga kingime koheselt Sulle 10. tasuta! 

Klubikombo koosneb ühest valitud keskmisest 0,75 liitrisest masinajoogist ja omal valikul snäkist, milleks on kas keskmine soolane popkorn, keskmine magus popkorn, keskmine peekonsnäkk või hoopis nacho. Klubikombo on alati fikseeritud soodushinnaga, olenemata valitud toodetest - Tallinna Coca-Cola Plazas 7,50 €, Viljandi Centrumis 6,50 €.

Juhime tähelepanu: 

 • Klubikombode ostudega kogutud templeid näed jooksvalt "Minu kino" sektsioonis.
 • Kogutud templid aeguvad 3 aasta jooksul alates vastava templi tekkimisest.
 • Klubikontole laetav elektrooniline snäkikupong kehtib 45 päeva.
 • Tasuta kombo ei lähe uute Klubikombode arvestusse.
   

IGA 20. KINOPILET ON SULLE KINO POOLT KINGITUSEKS! 

Iga kinopileti ostuga koguneb Sinu kontole 1 elektrooniline tempel ning 19. kinopileti kasutamisega kingime Sulle 20. kinopileti tasuta! Mida rohkem kinos käid, seda rohkem võidad.

Juhime tähelepanu: 

 • Kinopiletite ostudega kogutud templeid näed jooksvalt "Minu kino" sektsioonis. 
 • Kogutud templid aeguvad 3 aasta jooksul alates vastava templi tekkimisest. 
 • Klubikontole laetav elektrooniline e-kinkepilet on väärtusega kuni 12 € ja kehtib 45 päeva.
 • Tasuta kinopilet ei lähe uute kinopiletite arvestusse.

 

PAKKUMISED KINOKLUBI SÕPRADELT

Oleme Sulle kokku pannud hulga parimaid hooajalisi pakkumisi Kinoklubi sõpradelt, kes pakuvad vaid Kinoklubi liikmetele eriti häid soodustusi.

 

LOOSIMISED IGA KUU

Eelmisel kuul Forum Cinemas kinosid külastanud Kinoklubi liikmete vahel loosime iga kuu esimesel nädalal välja:

 • Coca-Cola Plaza parklasse 1 kuu tasuta parkimist ühele autole (alates loosimisele järgnev kuu).
 • 10 tasuta kinkepiletit kinno (pileti väärtus kuni 12 €, kehtivus 3 kuud).
 • 6 tasuta kinkepiletit A. Le Coq Sviiti (pileti väärtus kuni 18 €, kehtivus 3 kuud).
 • Ja palju teisi väärtuslikke auhindu erinevatelt koostööpartneritelt.


Toimunud loosimisi näed jooksvalt "Minu kino" sektsioonis, "Kinoklubi loosimised" alt. Loosimine toimub kuu esimesel täispikal nädalal.

Kinoklubiga tasub liituda kohe, sest soodustust hakkad saama juba esimeselt ostult. Liitumine käib hetkega ning on täiesti tasuta!

   

 

Meeldejäävaid kinoelamusi soovides
Sinu Kinoklubi


KUIDAS ESILINASTUSTELE JA ERISEANSSIDELE PÄÄSEB?

Kodulehelt pileteid ostes pead end lihtsalt sisse logima. Kinokassast ostes tuvasta end ID-kaardi või Klubikaardiga, mille saad soovi korral kassast. Kõigist Kinoklubi üritustest teada saamiseks liitu uudiskirjaga või lisa meie uudisvoog oma RSSi programmi.
 

KUIDAS KÄIB STAATUSE ARVUTAMINE?

Liikmestaatuse arvutamise aluseks on arvestamise päevale eelneva aasta jooksul Forum Cinemas kinodes näidatud filmidele ostetud piletite arv. Aasta jooksul ostetud pileteid arvestatakse jooksva aasta alusel ehk tänane päev miinus 365 päeva. Sel põhjusel võib ostetud piletite arv "Minu kino" sektsioonis olla erinevatel päevadel ka erinev, sest vahepealse aja jooksul võib mõnest piletiostust mööduda 365 päeva ning seega antud piletid enam aasta jooksul ostetud piletite arvestusse ei lähe.

Ostetud piletid kajastuvad Sinu kontol kohe peale ostu sooritamist, kuid klubiliste staatust uuendab andmebaas ostule järgneva 24 tunni jooksul. Ehk siis - kui ostsid täna õhtul näiteks arvult kümnenda pileti, siis teade Fänniks saamisest ei pruugi saabuda samal hetkel, vaid võib Sinuni jõuda piletiostule järgneva päeva jooksul.

Juhul, kui oled kasutanud kinkepileteid, siis ostetud piletite arvestusse lähevad nad alles siis, kui oled kinkepileti kinopileti vastu vahetanud.
 

KUIDAS SAADA SOODUSTUSI?

Jälgi erinevaid soodustusi müügipunktides ning Kinoklubilisena esita alati oma ID-kaart või klubikaart klienditeenindajale - nii on garanteeritud, et saad alati ettenähtud soodustuste osaliseks.