Fookus

Fookus

Focus

1h 44min  |  Komöödia, Romantika, Krimi  |  Kinodes alates: 27.02.2015

“Tähtis on eksitamine ja keskendumine. Aju on aeglane ega suuda kõike jälgida. Koputa paremale, võta vasakult.“

Will Smith kehastab Nickyt, kogenud petturit ja varast, kellel tekib romantiline suhe kollanokast suli Jessiga (Margot Robbie). Noorele daamile ametisaladusi õpetades tekivad mehel tema vastu tunded ning ta katkestab väljaõppe kohe. Kolm aastat hiljem ilmub naine - nüüdseks juba vilunud petis - välja Buenos Aireses kõrgete panustega võidusõidul. Keset Nicky uusimat ja äärmiselt ohtlikku petuskeemi keerab Jess ta plaanid täielikult pea peale...

„Fookuse“ stsenaristideks ja režissöörideks on Glenn Ficarra ja John Requa („Rumal pöörane armastus“). Produtsendiks on Denise Di Novi („Rumal pöörane armastus“) ning tegevprodutsentideks Charlie Gogolak ja Stan Wlodkowski.

Filmi peaosades on Oscarile kandideerinud Will Smith („Õnne otsinguil“, „Ali“), Margot Robbie („Wall Streeti hunt“), Rodrigo Santoro („300“ ja „300: Impeeriumi sünd“) ning Gerald McRaney (teleseriaal „Kaardimaja“).

Kaadritaguses tiimis tegid kaasa peaoperaator Xavier Grobet („Aitab jutust“), lavastuskunstnik Elizabeth Mickle („Ohtlik sõit“), monteerija Jan Kovac (HBO teleseriaal „Curb Your Enthusiasm“) ning filmi „Rumal pöörane armastus“ valmimisele kaasa aidanud kostüümikunstnik Dayna Pink ja helilooja Nick Urata. Apollo Robbins alias Härrasmehest Varas oli konsultant, kavandades ehtsaid käteosavust vajavaid manöövreid.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Glenn Ficarra, John Requa
Osatäitjad: Margot Robbie, Will Smith, Rodrigo Santoro


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.