Laegas

Laegas

The Box

1h 55min  |  Põnevusfilm  |  Kinodes alates: 20.11.2009

Mida teeksid sina, kui keegi annaks sulle laeka, milles peituva nupu abil saaksid korrapealt miljon dollarit, kuid samas võtaksid elu kelleltki tundmatult? Teeksid sa seda? Millised oleksid su teo tagajärjed?

On aasta 1976. Norma Lewis (Cameron Diaz) on erakooli õpetaja ning tema abikaasa Arthur (James Marsden) NASA-s töötav insener. Nad on igati tavaline abielupaar, elades eeslinnas koos väikese pojaga, kuni nende ukselävele satub hirmsasti moonutatud näoga mees (Frank Langella) ja pakub Normale elu peapeale pööravat laegast. Otsuse tegemiseks on kõigest 24 tundi ning Norma ja Arthur seisavad silmitsi moraalselt võimatu dilemmaga. Nad ei tea, et nende valikust sõltumata on hirmsate tagajärgede laviin juba liikvele lükatud. Peagi taipavad nad, et miski pole nende teha ning sündmustel on nende isiklikust õnnest ja saatusest kaugelt sügavam tähendus.LAEKA režissööriks on Richard Kelly ("Donnie Darko"), linalugu põhineb Richard Mathesoni novellil "Button, Button".

Filmi peaosades on Cameron Diaz ("Puhkus", "Vanilla Sky"), James Marsden ("Pulmasõltlane", "Nõiutud") ja Frank Langella ("Frost/Nixon").


Levitaja: ACME FILM OÜ
Osatäitjad: Cameron Diaz, Michael Zegen, James Marsden, Frank Langella, John Magaro


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.