Ettepanek

Ettepanek

Proposal, The

1h 48min  |  Romantiline komöödia  |  Kinodes alates: 17.07.2009

Ühes New Yorgi suures kirjastuses töötav edukas karjäärinaine Margaret (Sandra Bullock) saab ühel heal päeval ebameeldiva uudise: tema viisa on aegunud ning teda ootab väljasaatmine kodumaale Kanadasse. Olukorrast pääsemiseks räägib Margaret ülemustele hädavale, et on kihlatud oma assistendi Andrew’ga (Ryan Reynolds), keda on tegelikult oma lõputute nõudmistega juba aastaid piinanud. Mees otsustab etenduse kaasa teha, aga tal on omad tingimused. Kõike muud kui paras paar siirdub Alaskale, et kohtuda Andrew’ värvika perekonnaga ning alati olukorda kontrollima harjunud linnatüdruk on korraga kui kala kuival.

Oodatust lähemal varitsev pulmapäev, Andrew’ endine pruut (Malin Akerman), oma nina kõikjale toppivad sugulased ja neil sabas jõlkuv immigratsiooniametnik teevad sellest tõelise kannatuste raja, mille läbimine paneb need kaks proovile rohkem kui miski muu nende senise elu jooksul.

”Ettepanek” on teravmeelne romantiline komöödia, mille peaosas sarmikad staarid Sandra Bullock (“Kaks nädalat armumiseks”) ja Ryan Reynolds (“Kindlasti… võibolla”). Lisaks neile teevad kaasa Mary Steenburgen (“Kasuvennad”), Craig T. Nelson (“The District”), Betty White (“Golden Girls”), Malin Akerman (“Mesinädalad kahe naisega”) jt. Lavastas Anne Fletcher (“Pulmasõltlane”, “Keelatud tants”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Osatäitjad: Michael Mosley, Sandra Bullock, Ryan Reynolds


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.