Kinopileteid on võimalik osta ka mugavatest piletikioskitest

 

Kui oled ostnud internetist kinopileti, aga Sul puudub printimisvõimalus, siis on Sul kinos piletite trükkimisel abiks piletikioskid.  

Oleme kino fuajeesse üles pannud  piletikioskid, kust on kinokülastajatel võimalik osta mugavalt kinopileteid ning trükkida välja eelnevalt internetist ostetud pileteid. Uued piletikioskid muudavad kinoskäimise mugavamaks, sest lisaks kinokassale ja veebile on võimalik osta pilet iseseisvalt kioskist järjekorras seismata. Piletikioskite kasutamine on tehtud kinokülastajatele väga lihtsaks. Piletite ostmiseks saavad Kinoklubi liikmed sisse logida ID-kaardi või Kinoklubi magnetkaardi abil. Samas on võimalik pileteid osta ka kõigil Kinoklubisse mittekuuluvatel inimestel, kes saavad piletiostu sooritada sisselogimata. Edasi jätkub piletiostmine juba tavapärasel viisil ning ostja saab valida sobiva kuupäeva, seansi ning istekohad. Piletite eest saab tasuda pangakaardiga, samuti sobivad maksevahenditeks e-kinkepiletid ning paberkujul kinkepiletid. Tehingu lõpetamisel trükib automaat välja kinopiletid, mille järel saab juba otse piletiväravasse suunduda.

Kioskitest saab osta nii uusi pileteid kui ka kasutada neid internetist ostetud kinopiletite välja  trükkimiseks. Viimaste puhul tuleb piletikioskites sisestada piletiostunumber või skaneerida ruutkood (QR-kood) ning seejärel väljastab automaat Sulle kohe ka kinopiletid. Sel moel ei pea Sa tegema peatust kinokassas ning saad trükitud piletiga suunduda otse piletiväravasse. 
 
Internetist kinopileteid ostes saad tellida endale tasuta SMS-teavituse mobiilile, kus on kirjas Sinu piletiostunumber, filmi kuupäev, kellaaeg ja filmi nimi.  
 
Mugavat kasutamist soovides,
Sinu kino!
 
Horizon: An American Saga - Chapter 1