Kino CENTRUM

Tallinna 22, 71008 Viljandi
Kino avatakse pool tundi enne esimese seansi algust.
Telefon: 4355311
 
FORUM CINEMAS CENTRUM avas Viljandi elu ja linna keskpunktis, Centrumi juurdeehituse teisel korrusel, esmakordselt uksed 10. märtsil 2017.
Kino kaks saali (168 ja 87 kohta) pakuvad kinosõpradele rikkalikku filmivalikut ja maailmatasemel heli ning pildikvaliteeti. 


Centrumi suur saal on varustatud ka Dolby Atmos helisüsteemiga, mis pakub tipptasemel heli nagu viibiksite ise sündmuste keskel. Lisaks erakordsele filmielamusele tagab see suurepärase kogemuse ka kõikide erilinastuste, kontsertfilmide ja ülekannete puhul, kus muusika ja heli on just kesksel kohal. 


Kinopiletite ostmine — lisaks tavapärastele piletikassadele on võimalik pileteid soetada ka internetist või mobiilist. Kodulehel www.forumcinemas.ee ja Forum Cinemas rakenduses (iOS, Android ja Windows) on võimalik reaalajas näha vabade kohtade arvu ning piletiostul on võimalik istekohti ise valida. Samuti saab piletit osta kino sissepääsu juures asuvast piletiautomaadist.
3D filmide puhul saate endale lunastada 3D filmi vaatamiseks vajalikud korduvkasutatavad 3D prillid kino müügipunktist .

Centrum kino opereerib Forum Cinemas OÜ ja kino kuulub Eestis samasse kinoketti Tallinnas asuva kinoga Coca-Cola Plaza ning Tartus asuva kinoga Ekraan. Forum Cinemas ketti kuulub Soomes, Eestis, Lätis ning Leedus kokku enam kui sada kinosaali.


Meeldejäävaid filmielamusi,
Forum Cinemas Centrum

Thor 4