Öine suplus

Öine suplus

Night Swim

1h 38min  |  Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 05.01.2024

Õudusfilmi "Öine suplus" taga seisavad žanri tõelised veteranid James Wan ("Saag", "Kurja kutsumine") ja Jason Blum ("Must telefon", "Nähtamatu mees", "Halloween").

Pesapallistaar Ray Waller (Wyatt Russell), kes oli haiguse tõttu sunnitud oodatust varem pensionile jääma, kolib perega uude linna, kaasas murelik abikaasa Eve (Kerry Condon), teismeline tütar Izzy (Amélie Hoeferle) ja pisipoeg Elliot (Gavin Warren). Vastu kõiki ootusi loodab mees naasta profisporti ning veenab oma naist, et nende uue kodu kutsuvalt sillerdav bassein oleks lõbus lastele ning temale koht hädavajaliku füsioteraapia jaoks. Ent maja minevikus peituv sünge saladus päästab valla kurja jõu, mis hakkab kiskuma perekonda pinna alla, õudsesse sügavikku, millest pole pääsu.

Osades Wyatt Russell ("Monarch: Legacy of Monsters"), Oscari nominent Kerry Condon ("Inisherini hinged"), Amélie Hoeferle ("Näljamängud: Madude ja laululindude ballaad"), Gavin Warren ("Fear the Walking Dead") ja teised.

Filmi lavastajaks ja stsenaristiks on Bryce McGuire, loo aluseks on 2014. aastal valminud samanimeline lühifilm, mille autoriteks Rod Blackhurst ja Bryce McGuire.

Tootja: Blumhouse Productions, Universal Pictures


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Bryce McGuire
Osatäitjad: Wyatt Russell, Kerry Condon, Amélie Hoeferle, Gavin Warren


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid