Pardid!

Pardid!

Migration

1h 32min  |  Komöödia, Seiklus, Animatsioon  |  Kinodes alates: 22.12.2023

"Pardid!" ("Migration") on uusim animaseiklus stuudiolt Illumination, kes kinkinud meile muuhulgas kelmisaaga "Mina, supervaras", kollased Käsilased, "Lemmikloomade salajase elu", "Laula" lood, "Grinch" ja 2023. aasta suurima hiti "Super Mario Bros. Film".

Filmi alguses linastub ka 9 minuti pikkune lühianimafilm "Kuu peale kukkunud" ("Mooned"), mille peategelaseks on esimese "Mina, Supervaras" filmi põhipahalane Vector (eestikeelseks hääleks Tõnn Lamp).

Animafilmi "Pardid!" peategelasteks on ühes väikeses tiigis elav sinikael-partide pere, kes on omadega parajas puntras. Isa Mack tahab, et nad püsiks kogu elu oma kodutiigis, sest selle piires on tal tunne, et ta suudab oma lähedasi kaitsta. Ema Pam sooviks aga pakkuda nende lastele uusi elamusi ja näidata, et väljaspool tillukest tiiki laiub suur ja põnev maailm. Pärast kokkupuudet lõunasse talvituma lendava partide parvega, kes nende tiigis vahemaandumise teevad, saab ülejäänud pere kartliku pardipapa nõusse: talveks New Yorgi kaudu päikeselisele Jamaicale! Sellest algab pöörane seiklus, mis laiendab nende silmaringi, sunnib lahendama võimatuna näivaid ülesandeid, toob uusi sõpru ja saavutusi, mida keegi neist poleks varem uneski näinud.

Eestikeelses versioonis annavad tegelastele oma hääle Märt Avandi (Mack), Maiken Pius (Pam), Aksel Kahar (Dax), Helmi Avandi (Gwen), Tõnu Oja (Onu Dan), Katrin Pärn (Chump), Ott Sepp (Delroy), Ülle Kaljuste (Erin). Veidi väiksemates rollides teevad kaasa Ago Soots, Emma Tross, Tanel Saar, Helen Rekkor jt. Eestikeelne versioon valmis stuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör Margo Teder, tõlkija Mihkel Mõisnik, helirežissöör Andres Nõlvak, produtsent Mari Randmäe.

Stsenaariumi autoriks on Emmy-võitja Mike White ("Valge lootos", "Rokkiv kool"), filmi lavastasid Benjamin Renner ja Guylo Homsy.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Benjamin Renner, Guylo Homsy


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid