Muksikud

Muksikud

Die Mucklas ... und wie sie zu Pettersson und Findus kamen

1h 21min  |  Komöödia, Seiklus, Animatsioon  |  Kinodes alates: 08.09.2023

Pettsoni ja Finduse lõbusatest koguperefilmidest pärit muksikud astuvad kinoekraanidele päris omas filmis "Muksikud".

Film põhineb rootsi kirjaniku Sven Nordqvisti rahvusvaheliselt tuntud samanimelisel lasteraamatul "Pettson ja Findus – väike tüütus, suur sõprus" tutvustatud tegelastel Muksikud. Kääbused, keda kutsutakse Muksikuteks, elavad alati keset ilmlõpmata suurt segadust. Nende elupaigad asuvad tavaliselt põranda all. Kõigest kõige rohkem armastavad nad inimesi ninapidi vedada ning nende asju peita nii, et keegi neid kunagi ei leia. Kui teil on kunagi toitu, tööriistu või mänguasju kaotsi läinud, siis see on tõenäoliselt Muksikute töö.

Ammu-ammu elas maailmas miljoneid, kui mitte miljardeid Muksikuid, kuid aja jooksul, kui inimeste eluviis muutus puhtamaks ja korralikumaks, kadusid Muksikud peaaegu täiesti. Vaid väike hõim Muksikuid elab rahulikult härra Pettsoni räämas poekeses. Kuid siis, kui vana poe võtab üle uus omanik, kole Karl, satuvad Muksikud tõsiselt ohtu - Karl ei salli mustust ja tolmu!

Et lõbusat elu jätkata, peavad väikesed kääbused põgenema ja otsima omale uue kodu ning alles siis algavad tõelised seiklused.

Lavastajad: Ali Samadi Ahadi, Markus Dietrich


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Ali Samadi Ahadi, Markus Dietrich


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.