Nunn II

The Nun II

1h 50min  |  Põnevik, Õudus, Müsteerium  |  Kinodes alates: 08.09.2023

New Line Cinema toob teieni õuduspõneviku “Nunn II,” järgmise peatüki “Nunna” loost, mis on kõige suurema kassatulu teeninud film võimsa, 2 miljardi dollarilise “Kurja kutsumise” universumis.

1956. aasta Prantsusmaa. Preester mõrvatakse. Kurjus levib. See ülemaailmse kassahiti järjelugu räägib Õde Irene’ist, kes seisab taaskord silmitsi deemon-nunn Valakiga.

Taissa Farmiga (“Nunn,” “The Gilded Age”) naaseb Õde Irene’ina ning temaga liituvad Jonas Bloquet (“Tirailleurs,” “Nunn”), Storm Reid (“Viimane võimalus meile,” “Suitsiidisalk”), Anna Popplewell (“Fairytale,” “Narnia kroonikate” triloogia) ja Bonnie Aarons (taasesitamas oma rolli “Nunnast”), keda ümbritseb rahvusvaheliste näitlejate trupp.

Michael Chaves (“Kurja kutsumine: Saatan sundis mind seda tegema”) on režissööriks, stsenaariumi autoriteks on Ian Goldberg ja Richard Naing (“Eli,” Tundmatu naise lahkamine”) ning Akela Cooper (“M3GAN,” “Pahalane”), kes on ka James Wani ja Gary Daubermani loodud tegelastel põhineva loo autoriks.

Peter Safran Safran Companyst ja James Wan Atomic Monsterist on produtsentideks, jätkates oma koostööd kõigi eelnevate “Kurja kutsumise” filmide tegijatena. “Nunn II” tegevprodutsentideks on Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott ja Michael Polaire.

Chavesiga liituvad kaamera taga operaator Tristan Nyby (“Kurja kutsumine: Saatan sundis mind seda tegema,” “The Dark and the Wicked”), kunstnik-lavastaja Stéphane Cressend (“Les Vedettes,” “Prantsuse lähetus”), monteerija Gregory Plotkin (“Karje 5,” “Kao ära”), visuaalefektide produtsent Sophie A. Leclerc (“Finch,” “Lucy”), kostüümikunstnik Agnès Béziers (“Hapnik,” “The Breitner Commando”) ja filmimuusika helilooja Marco Beltrami (“Karje 5,” ”Venom: Carnage alustab”).

New Line Cinema esitleb Atomic Monsteri/Safran Company produktsiooni “Nunn II,” mida levitab ülemaailmselt Warner Bros. Pictures. See esilinastub kinodes 8. septembril 2023.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Michael Chaves
Osatäitjad: Taissa Farmiga, Anna Popplewell, Storm Reid, Bonnie Aarons


    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 28.09.2023.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Viljandi Centrum

21:45

Viljandi Centrum, Saal 1

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D