Pöörane tripp

Pöörane tripp

Joy Ride

1h 35min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 28.07.2023

"Neetud naabrite" produtsentide ja "Aasia hullult rikaste" kaasstsenaristi filmi "Pöörane tripp" peaosades mängivad Ashley Park (Netflixi sari “Emily Pariisis” ja “Beef”), Sherry Cola (telesari “Good Trouble”), Oscarile kandideerinud Stephanie Hsu (“Kõik kõikjal ja korraga”) ja Sabrina Wu.

Ülinaljakas ja otsekoheses identiteedi ja enese avastamise loos võtavad neli ebatõenäolist sõpra ainulaadse rahvusvahelise seikluse ette. Kui Audrey (Ashley Park) ärireis Aasias viltu läheb, tulevad talle abiks ta ülbe ja pöörane lapsepõlvesõber Lolo (Sherry Cola), Hiina seebiooperite staariks saanud ülikooliaegne sõber Kat (Stephanie Hsu) ja Lolo ekstsentrikust nõbu Surnud Silm (Sabrina Wu). Ees seisab eepiline teekond, kus leitakse sõpru, otsitakse oma kohta elus ning lõbutsetakse metsikult, ning mille käigus mõistetakse, kui tähtis on ennast tunda ja armastada.

Filmis astuvad üles ka Ronny Chieng ("Aasia hullult rikkad"), Lori Tan Chinn ("Awkwafina is Nora From Queens"), David Denman ("Greenland: viimane varjupaik"), Annie Mumolo ("Barbi ja Stari puhkus Vista Del Maris"), Desmond Chiam ("Pistrik ja Talvesõdur"), Alexander Hodge ("Insecure") ja Chris Pang ("Aasia hullult rikkad").


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Adele Lim
Osatäitjad: Ashley Park, Stephanie Hsu, David Denman, Sherry Cola


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid