Ruby Gillman, teismeline merekoletis

Ruby Gillman, teismeline merekoletis

Ruby Gillman, Teenage Kraken

1h 32min  |  Seiklus, Animatsioon  |  Kinodes alates: 30.06.2023

"Shreki", "Kuidas taltsutada lohet" ja "Kruudide" filmiseeriad loonud stuudio DreamWorks Animation toob kinoekraanidele vahva animaseikluse teismelistest merekoletistest ja merineitsidest.

16-aastane Ruby Gillman on täiesti tavaline häbelik koolitüdruk täiesti tavaliste teismelise probleemidega. Olulise erinevusega. Ühel eriti piinlikul päeval selgub, et ta on tegelikult kraken, teisisõnu merekoletis! Pealegi iidsest sõdalaskuningannade soost, kelle ülesandeks on kaitsta maailma edevate ja võimuahnete... merineitsite eest! Sellega seoses on Rubyl koheselt üks tõsine probleem: nende kooli uusim õpilane, imeilus ja seetõttu koheselt ülipopulaarne Chelsea on juhtumisi just merineitsi. Selleks, et kaitsta neid, kes talle kõige kallimad, peab Ruby üle saama oma halvavast häbelikkusest, harjuma oma uute võimetega ning tegutsema asuma.

"Ruby Gillman, teismeline merekoletis" on vaimukas animakomöödia, mille eestikeelses versioonis annavad tegelastele hääle Alice Siil (Ruby Gillman), Marika Korolev (Agatha), Mart Toome (Brill), Anu Lamp (Vanaema), Elina Pähklimägi (Chelsea), Tõnu Oja (Gordon), Ago Anderson (Arthur), Laura Niils, Ken Rüütel, Ingmar Poll, Sanna Püssa, Hans Matthias Andreas ja teised.

Eestikeelne versioon valmis Film Audio stuudio meistrite käe all.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Kirk DeMicco, Faryn Pearl


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.