Super-Mike’i viimane tants

Super-Mike’i viimane tants

Magic Mike's Last Dance

1h 52min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 10.02.2023

Valentinipäevaks linastub menuka „Super-Mike’i“ filmifrantsiisi kolmas osa – muusikaline komöödia „Super-Mike’i viimane tants“.

Esimese filmi taga olnud kriitikutelt ja publikult kiita saanud loominguline meeskond on ühinenud taas, et luua maagiat. Channing Tatum astub üles Mike Lane’i rollis ja lavastaja Steven Soderbergh naaseb Reid Carolini poolt kirjutatud stsenaariumiga. Tatumi kõrval särab Salma Hayek Pinault („Gucci tragöödia“, „Palgamõrvari naise ihukaitsja“).

„Super“ Mike Lane (Tatum) astub taaskord lavale pärast pikka pausi, mis järgnes tema näpud põhja jätnud äritehingule, sundides teda vaid juhuesinemisteks Florida baarides. Pärast kohtumist Floridas jõuka suurilmadaamiga (Hayek Pinault), sõidab Mike temaga Londonisse, kus talle tehakse pakkumine, millest ta ei suuda keelduda. Kas Mike ja tema tuliuus tantsumeeskond on võimelised täitma daami tõelist plaani, kui kaalul on kõik?

PS! Film linastub ainult eestikeelsete subtiitritega.

Filmi produtsendid on Nick Wechsler, Gregory Jacobs, Channing Tatum, Carolin ja Peter Kiernan. Peaprodutsent on Julie M. Anderson. Tatumi ja Hayek Pinaulti kõrval mängivad filmis veel Ayub Khan Din, uustulnuk Jemelia George, Juliette Motamed ja Vicki Pepperdine.

Soderberghi loomingulises tiimi kulisside taga on kunstnik-lavastaja Pat Campbell, kostüümikunstnik Christopher Peterson ja muusikaline juht Season Kent ning koreograafid Alison Faulk ja Luke Broadlick, kes mõlemad on osalenud „Super-Mike’i“ filmifrantsiisis.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Steven Soderbergh
Osatäitjad: Channing Tatum, Salma Hayek Pinault, Gavin Spokes, Caitlin Gerard


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid