Erik Kivisüda

Erik Kivisüda

1h 46min  |  Seiklus, Fantaasia, Kogupere  |  Kinodes alates: 09.12.2022

Suurejooneliste eriefektidega vürtsitatud kodumaine fantaasiaseiklus "Erik Kivisüda" viib meid muinasjutulisele rännakule. Eellinastused Viljandi kinos Centrum algavad 7. detsembrist!

Filmi peaosades noored staarid Herman Avandi ja Florin Gussak ning kõrvalosades Juhan Ulfsak, Elina Pähklimägi, Hendrik Toompere jr jr, Kristjan Sarv ja paljud teised!

11-aastasel Erikul on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata.

Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada.

See Eesti läbi aegade kalleim mängufilm valmis Eesti, Luksemburgi, Ukraina, Leedu, Läti ja Soome koostöös.

Režissöör: Ilmar Raag

Stsenaristid: Livia Ulman, Andris Feldmanis

Osades: Herman Avandi, Florin Gussak, Juhan Ulfsak, Jules Werner, Ronald Pelin, Nickel Bösenberg, Hendrik Toompere Jr., Kristjan Sarv, Norbert Rutili, Nero Urke, Andres Lepik, Renars Kaupers, Laura Peterson-Aardam


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Ilmar Raag
Osatäitjad: Herman Avandi, Florin Gussak, Juhan Ulfsak, Jules Werner, Hendrik Toompere jr jr, Elina Pähklimägi, Kristjan Sarv, Laura Peterson-Aardam


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid