KINOKLASSIKA: Tulnukad

KINOKLASSIKA: Tulnukad

Aliens

2h 17min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 04.05.2022

Mai kinoklassika on tipplavastaja James Cameroni 1986. aasta legendaarne ulmeõudusmärul "Tulnukad". Linastused toimuvad maikuu kolmapäeviti kinos Coca-Cola Plaza.

NB! Film linastub inglise keeles subtiitriteta.

Ellen Ripley (Sigourney Weaver) on pärast esimest kokkupuudet üliohtliku tulnukaga veetnud ligi 60 aastat sügavas hüperunes kuni ta lõpuks leitakse ja üles äratatakse, kuid tema suureks õuduseks avastab ta, et inimesed on juba jõudnud osaliselt koloniseerida selle sama planeedi, kus Ripley ja tema hukka saanud meeskond saatusliku tulnukaga esmakordselt kokku puutusid. Kui aga selgub, et igasugune kontakt planeedil asuva kolooniaga on kadunud, kardab Ripley kõige hullemat.

Nüüd on Ripleyl taas aeg relvad haarata ning üheskoos Hicksi (Michael Biehn) ja tema tormiliste sõduritega suunduda tagasi planeedile, kust kõik alguse sai. Kui Sir Ridley Scotti lavastatud esimene film "Tulnukas" oli pigem kannatlik ja pingeline õudusfilm, siis James Cameroni "Tulnukad" on tulvil mõnusast huumorist, pöörasest märulist ja koletuslikust õudusest.

Rahvas, on aeg tõusta ja särada! Teie ees on üks kõigi aegade parimaid järjelugusid.

"Tulnukad" maailma esilinastus toimus 1986. aasta 14. juulil USA-s.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.


Levitaja: Park Circus
Lavastaja: James Cameron
Osatäitjad: Sigourney Weaver, Michael Biehn, Lance Henriksen, Bill Paxton, Carrie Henn


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.