Godzilla x Kong: uus impeerium

Godzilla x Kong: uus impeerium

Godzilla x Kong: The New Empire

1h 55min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 29.03.2024

Film linastub nii 2D kui ka 3D formaadis.

Eepiline lahing jätkub. Legendary Picturesi “Godzilla vs. Kongi” plahvatuslik vastasseis jätkub uhiuues seiklusfilmis, kus kõikvõimas Kong ja kartmatu Godzilla lähevad vastamisi meie maailmas seni peidus olnud kolossaalse ohuga, mis võib hävitada meid kõiki.

“Godzilla x Kong: uus impeerium” uurib nende titaanide minevikku ja päritolu, kuid ka Pealuu saare saladusi, ning paljastab müütilise lahingu, milles need erakordsed olendid alguse said ja inimkonnaga igavese sideme moodustasid.

Filmi lavastas Adam Wingard ja selles mängivad Rebecca Hall (“Godzilla vs. Kong”, “Öine maja”), Brian Tyree Henry (“Godzilla vs. Kong”, “Killerite kiirrong”), Dan Stevens (“Gaslit”, “Leegion”, “Kaunitar ja koletis”), Kaylee Hottle (“Godzilla vs. Kong”), Alex Ferns (“Batman”, “Mehe raev”, “Tšernobõl”) ning Fala Chen (“Irma Vep”, “Shang Chi ja kümne sõrmuse legend”).

Stsenaariumi autorid on Terry Rossio (“Godzilla vs. Kong”, “Kariibi mere piraatide” filmid), Simon Barrett (“Sina oled järgmine”) ja Jeremy Slater (“Moon Knight”) ning see põhineb Toho Co., Ltd loodud Godzilla tegelaskujul. Produtsendid on Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni ja Brian Rogers. Tegevprodutsendid on Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno, Kenji Okuhira.

Wingardiga töötasid taas operaator Ben Seresin (“Godzilla vs. Kong”, “Z maailmasõda”), kunstnik Tom Hammock (“Godzilla vs. Kong”, “X”, “Külaline”), monteerija Josh Schaeffer (“Godzilla vs. Kong”, “Molly mäng”), kostüümikunstnik Emily Seresin (“Nähtamatu mees”, “Top of the Lake”). Heliloojad on Tom Holkenborg (“Godzilla vs. Kong”, “Mad Max: raevu tee”) ja Antonio Di Iorio (lisamuusika filmile “Godzilla vs. Kong”, “Siil Sonicu” filmid).

Adam Wingardi lavastatud “Godzilla x Kong: uus impeerium” on Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi film.

Levitaja on Warner Bros Pictures.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Adam Wingard
Osatäitjad: Rebecca Hall, Dan Stevens, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid