KINOKLASSIKA: Armastus on see

KINOKLASSIKA: Armastus on see

Love Actually

2h 15min  |  Komöödia, Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 13.12.2021

NB! Seoses kehtivate piirangutega oleme otsustanud Coca-Cola Plaza alates 03.12.2021 ajutiselt sulgeda. Avame taas esimesel võimalusel! "Armastus on see" jääb aga kahjuks ära. Kui sul on küsimusi piletite osas, siis kirjuta meiliaadressile: info@forumcinemas.ee

Klassikaline jõuludeaegne romantiline komöödia "Armastus on see" on Kinoklassika jõulueri!

Režissöör Richard Curtise lavastatud ja kirjutatud 2003. aasta jõulufilmi "Armastus on see" (Love Actually) näitlejaansamblisse kuulub terve hulk armastatud näitlejaid nagu Hugh Grant, Liam Neeson, Keira Knightley, Laura Linney, Bill Nighy, Colin Firth, Emma Thompson, Martin Freeman, Chiwetel Ejiofor, Rowan Atkinson ja Andrew Lincoln.

Film koosneb üheksast omavahel põimuvast loost, mida ühendab üks märksõna: armastus. Tegelaste hulgas on näiteks sellised karakterid nagu äsja Suurbritannia peaministriks valitud David (Hugh Grant), kes armub ülepeakaela oma alluvasse (Martine McCutcheon). Teiseks peategelaseks on graafiline disainer Sarah (Laura Linney), kelle armuelu muudab pingeliseks tema raskelt puudega vend ning kolmandaks peategelaseks on abielumees Harry (Alan Rickman), kellele on hakanud meeldima tema uus sekretär.

"Armastus on see" maailma esilinastus toimus 2003. aasta 6. novembril New Yorgis.

KINOKLASSIKA sündmustesarja raames näitamisele tulevad filmid on kõik digitaalselt taastatud. Minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

NB! Film linastub inglise keeles ilma subtiitriteta.


Levitaja: Park Circus
Lavastaja: Richard Curtis
Osatäitjad: Hugh Grant, Liam Neeson, Emma Thompson, Laura Linney, Colin Firth, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Keira Knightley, Andrew Lincoln


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.