Naiskuninga armee

Naiskuninga armee

The Woman King

2h 15min  |  Draama, Märul, Ajalugu  |  Kinodes alates: 25.11.2022

Erakordne ajalooline põnevusfilm "Naiskuninga armee", mille peaosas on Oscari võitja Viola Davis.

„Naiskuninga armee“ on tähelepanuväärne lugu Agojiedest – naissõdalastest, kes kaitsesid 19. sajandi alguses Aafrikas Dahomey kuningriiki ennenägematu vilumuse ja raevukusega. Tõsielusündmustest inspireeritud „Naiskuninga armee“ järgib kindral Nanisca (Oscari võitja Viola Davis) eepilist teekonda ajal, mil ta treenib järgmist noorsõdurite põlvkonda ning valmistab neid ette lahinguks vaenlase vastu, kelle kindel siht on hävitada nende elukorraldus. On asju, mille nimel tasub võidelda…

TriStar Pictures koostöös eOne’i, JuVee Productionsi ja Welle Entertainmentiga esitlevad Gina Prince-Blythewoodi filmi “Naiskuninga armee”. Peaosades Viola Davis, Thuso Mbedu, Lashana Lynch, Sheila Atim, Hero Fiennes Tiffin ja John Boyega. Režissöör Gina Prince-Blythewood. Stsenarist Dana Stevens. Loo autorid Maria Bello ja Dana Stevens. Produtsendid Cathy Schulman, Viola Davis, Julius Tennon ja Maria Bello.

Tegevprodutsent Peter McAleese. Filmioperaator Polly Morgan ASC BSC. Kunstnik-lavastaja Akin McKenzie. Monteerija Terilyn A. Shropshire, ACE. Kostüümikunstnik Gersha Phillips. Helilooja Terence Blanchard.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Gina Prince-Bythewood
Osatäitjad: Viola Davis, John Boyega, Hero Fiennes Tiffin, Lashana Lynch


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.