Ära muretse, kullake

Ära muretse, kullake

Don't Worry Darling

2h 3min  |  Põnevik, Müsteerium  |  Kinodes alates: 23.09.2022

New Line Cinema esitleb linateost „Ära muretse, kullake“, režissöör Olivia Wilde („Booksmart“), osades Florence Pugh (Oscari nominent filmi „Väikesed naised“ rolli eest), Harry Styles („Dunkirk“), Olivia Wilde („Babülon“), Gemma Chan („Aasia hullult rikkad“), KiKi Layne („Vana kaardivägi“) ja Chris Pine („Wonder Woman“, “Vastikud ülemused 2”).

Alice (Pugh) ja Jack (Styles) elavad õnnelikult idealiseeritud kogukonnas „Võit“ – firma eksperimentaalses linnas, kus oma peredega elavad mehed, kes töötavad ülisalajases projektis „Võit“. 1950. aastate ühiskondlik optimism, mille võttis omaks ka nende tegevjuht Frank (Pine), kes on nii ettevõtte visionäär kui motiveeriv elutreener, ankurdab igapäevaelu iga aspekti ühtses kõrbeutoopias.

Samal ajal kui mehed veedavad iga päev aega projekti „Võit“ peakorteris, töötades „progressiivsete materjalide arendamise" kallal, naudivad nende naised, sealhulgas Franki elegantne partner Shelley (Chan), oma kogukonnas ohjeldamatult ilu ja luksust. Elu on täiuslik, ettevõte rahuldab iga elaniku vajadused. Kõik, mida vastutasuks palutakse, on diskreetsus ja vaieldamatu pühendumine kogukonna eesmärgile.

Ent kui nende idülliline elu hakkab pragunema, paljastades külgetõmbava fassaadi taga varitsemas midagi palju kurjakuulutavamat, ei saa Alice endalt küsimata jätta, mida nad täpsemalt Võidukogukonnas teevad ja miks. Kui palju on Alice valmis kaotama, et paljastada, mis tegelikult selles paradiisis toimub?

Väljakutseid pakkuv, põnevate lookeerdudega ning visuaalselt vapustav psühholoogiline põnevik „Ära muretse, kullake“ on režissöör Olivia Wilde'i võimas linateos, milles pakuvad joovastavat näitemängu Florence Pugh ja Harry Styles, ümbritsetuna teistest muljetavaldavatest näitlejatest.

Filmis mängivad veel Nick Kroll („Kuidas kõik lõpeb“), Sydney Chandler („Püstol“), Kate Berlant („Ükskord Hollywoodis“), Asif Ali („WandaVision“), Douglas Smith („Suured väikesed valed“), Timothy Simons („Veep“) ja Ari'el Stachel („Austa vennaskonda“).

Olivia Wilde lavastas stsenaariumi, mille on kirjutanud Katie Silberman („Booksmart“), ja mis põhineb Carey Van Dyke'i ja Shane Van Dyke'i („Tšernobõli päevikud“) ning Silbermani lool.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Olivia Wilde
Osatäitjad: Florence Pugh, Harry Styles, Olivia Wilde, Chris Pine, Gemma Chan


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.