Titaan

Titaan

Titane

1h 48min  |  Draama, Ulmefilm, Põnevik  |  Kinodes alates: 22.10.2021

Film linastub Viljandi Kogukonnakino raames 8. novembril Viljandi kinos Centrum kell 19.00. Film linastub prantsuse keeles eesti-ja venekeelsete subtiitritega.

Režissöör Julia Ducournau ("Raw) põnevusfilm "Titaan", mis tekitas 2021. aasta Cannes’i filmifestivalil tõelise sensatsiooni ja pälvis festivalil Kuldse Palmioksa.

Lapsepõlves sattus Alexia autoavariisse ja sellest peale on tema pähe monteeritud titaanplaat. Õnnetusest on möödas 15 aastat ning täiskasvanuks saanud tüdruk töötab nüüd striptiisitarina ja tunneb vastupandamatut seksuaalset tõmmet autode vastu. Täiesti uskumatul moel rasedaks jäänud Alexiat hakkavad tabama ohjeldamatu agressiivsuse hood, mis muudavad ta ohtlikuks teistele inimestele tema ümber.

Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul kell 19.00 väärtfilme, kinoklassikat ja aeg-ajalt mahub programmi ka Erikolmapäevad dokfilmide programmiga kogu maailmast. Kord kuus toimub ka Kinokool kultuuriajakirjaniku ja filmisõbra Valner Valme kureerimisel.

Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Viljandi linn ja Forum Cinemas.


Levitaja: Otaku
Lavastaja: Julia Ducournau
Osatäitjad: Vincent Lindon, Agathe Rousselle, Garance Marillier, Laïs Salameh


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.