Meie sõber

Meie sõber

Our Friend

2h 5min  |  Draama  |  Kinodes alates: 19.02.2021

“Meie sõber” on tõsieluline, inspireeriv, kurb ja lummav lugu Teague’i perekonnast. Ajakirjaniku Matti (Casey Affleck), ta särtsaka naise Nicole’i (Dakota Johnson) ja nende kahe tütre elu pööratakse pea peale, kui Nicole’il diagnoositakse surmav vähk. Paari parim sõber Dane Faucheux (Jason Segel) otsustab appi tulla, kui Matti kohustused hooldaja ja lapsevanemana üha väsitavamaks ja koormavamaks muutuvad. Kui Dane näeb, kui rängalt olukord Mattile, Nicole’ile ja kahele tüdrukule mõjub, otsustab ta oma elu ootele panna, et sõpradega lõpuni minna. Helde, kuigi keerukas žest osutub vägevamaks ja tähendusrikkamaks, kui keegi arvata oskas.

Black Bear Picturesi ja Scott Free Productioni filmi “Meie sõber” lavastas BAFTA-le kandideerinud Gabriela Cowperthwaite (“Mõrtsukvaal”, “Megan Leavey”). Filmi aluseks on Matthew Teague’i National Magazine Awardsi võitnud artikkel, mis avaldati algselt ajakirjas Esquire. Stsenaariumi autor on Brad Ingelsby (“American Woman”, “Tee tagasi”).

Filmi peaosades on Jason Segel (“Tuuri lõpp”, “Unusta Sarah Marshall”), Dakota Johnson (“50 halli varjundit” filmid, “Suspiria”) ja Oscari-võitja Casey Affleck (“Manchester by the Sea”, “Minu elu valgus”). Tommy ja Emmy võitja Cherry Jones (“24”, “Boy Erased”) kehastab alistamatut põetajat, kantrimuusikastaar Jake Owen teeb oma filmidebüüdi mitte kuigi kaastundliku peresõbrana ning Emmyle kandideerinud Gwendoline Christie (“Troonide mäng”, “Tere tulemast Marwenisse”) on naine, kellega lühidalt kohtumine aitab Dane’il endas uut hingamist leida.


Levitaja: ACME FILM OÜ


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.