Kooma

Kooma

Кома

1h 51min  |  Ulmefilm, Põnevik, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 31.01.2020

Ulmepõnevik "Кooma" viib meid otsejoones inimese alateadvusesse, kus leiame selle, mis asub meie lähedal, kuid jääb tihtilugu märkamatuks.

Selle saatusliku hetkeni oli Viktori (Rinal Muhametov) elus kõik – edukas karjäär arhitektina, sõbrad, tulevikuplaanid, unistused. Kummalistel asjaoludel toimuv ränk autoavarii tõmbab sellele kõigele aga kriipsu peale. Noormehe vigastused on nii tõsised, et ta langeb koomasse.

Viktor ärkab eriskummalises maailmas, mis meenutab veidi reaalsust, kuid siin ei kehti füüsika- ega keemiaseadused. See on nagu pea peale pööratud maailm, kus on raske mõista, kus on taevas ja kus kindel pinnas jalge all. Siin puudub gravitatsioon, suurte hoonete varemed hõljuvad õhus, puud sirguvad pilvedest ja läbi majaseinte laksuvad merelained. Kõik koomasse langenud satuvad sellesse paralleelmaailma, mis on loodud kõigi koomas olevate inimeste mälestustest.

Viktori jaoks on see maailm võõras ja hirmutav. Siin tuleb tal võidelda oma elu eest võikate olevustega. Kuid ta armub ja püüab omandada selle maailma reegleid. Selgub, et kõik siinsed asukad on siin seetõttu, et ei sobitunud tavapärasesse maailma. Kas Viktor suudab väljuda KOOMAST? Kas talle saab lõplikult selgeks, mis on KOOMA?


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Nikita Argunov
Osatäitjad: Rinal Muhametov, Anton Pampušnõi, Ljubov Aksjonova, Konstantin Lavronenko, Vilen Babitšev


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.