Biidid

Biidid

Beats

1h 41min  |  Komöödia, Draama, Krimi  |  Kinodes alates: 3.07.2020

Film linastub Viljandi Kogukonnakino eriürituse raames 12. oktoobril Viljandi kinos Centrum kell 19.00. Seansile eelneb Kinokool kultuuriajakirjaniku ja filmisõbra Valner Valmega.

Šotimaa, aasta 1994. Just sel aastal võeti vastu kriminaalseadus, mis keelas kogu Inglismaal välireivide toimumise ja mille vastu noored muidugi aktiivselt protestisid. Nii ka Johnno ja Spanner. Noormehed, keda ühendab kirglik armastus muusika vastu ja sügav sõprus. Johnno perekond eelistab, et ta probleemse Spanneriga ei suhtleks, kuid sõprus on tugev jõud ja selle vastu vanemad ei saa. Noormehed võtavad üheskoos ette metsiku teekonna illegaalsele reivile. Reivile, mida on nii kaua oodatud ja millest kujuneb märgilise tähendusega sündmus noorte elus.

Kogukonnakino on Viljandi väärtfilmihuviliste poolt algatatud ettevõtmine, mis toob vaatajateni iga esmaspäeva õhtul väärtfilme ning kinoklassikat kogu maailmast. Kord kuus toimub ka Kinokool kultuuriajakirjaniku ja filmisõbra Valner Valme kureerimisel. Väärt filmielamust toetab Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Viljandi linn ja Forum Cinemas.


Levitaja: BestFilm.eu OÜ
Lavastaja: Brian Welsh
Osatäitjad: Lorn Macdonald, Kevin Mains, Ryan Fletcher, Ross Mann


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.