West Side Story

West Side Story

2h 36min  |  Draama, Muusikal, Krimi  |  Kinodes alates: 10.12.2021

Seitsme Oscari nominent: parim naiskõrvalosatäitja - Ariana DeBose, parim film, parim kunstnikutöö, parim heli, parim kostüümikunstnik, parim operaatoritöö, parim režissöör

New York City. 1957.

Oscari-võitjast lavastaja Steven Spielberg ning Pulitzeri ja Tony auhinnaga pärjatud stsenarist Tony Kushner toovad meieni ajatu loo noorest armastusest keset kahe noortekamba vahel keevat armutut võitlust.

Broadway lavalaudadel sündinud ja hiljem kinolina vallutanud muusikali "West Side Story" uusimas tõlgenduses mängivad peaosi Ansel Elgort (Tony), 30 000 kandidaadi seast sõelale jäänud uustulnuk Rachel Zegler (María), Ariana DeBose (Anita), David Alvarez (Bernardo), Mike Faist (Riff), Josh Andrés Rivera (Chino), Ana Isabelle (Rosalía), Corey Stoll (leitnant Schrank), Brian d’Arcy James (inspektor Krupke) ja 11. detsembril 90. sünnipäeva tähistav, algses kinoversioonis kaasa teinud ekraani- ja lavalegend Rita Moreno (Valentina). Ta on üks vaid kolmest artistist, kes on aegade jooksul võitnud nii Oscari, Emmy, GRAMMY, Tony, kui ka Peabody auhinna.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Steven Spielberg
Osatäitjad: Ansel Elgort, Rachel Zegler, Maddie Ziegler, Corey Stoll, Rita Moreno


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.