Latte ja maagiline veekivi

Latte ja maagiline veekivi

Latte & the Magic Waterstone

1h 21min  |  Komöödia, Seiklus, Animatsioon  |  Kinodes alates: 16.07.2021

Latte ei ole tavapärane muretu ja armas siilike! Ta pulbitseb energiast, mida ületab vaid tema enesekindel suhtumine ja pisut liiga elav kujutlusvõime. Muidugi mõista pole tal kunagi puudus kiiretest ja sageli fantaasiarikastest vastustest või selgitustest. Ta armastab rääkida lugusid kõigile, kes tahavad - või siis ei taha - kuulata. Nendes lugudes saab temast justkui kogemata kartmatu kangelannana, kes päästab alati olukorra.

Seega ei tule üllatusena, kui ühel päeval pärast seda, kui metsaelanikud on avastanud, et maagiline veekivi on kadunud ja metsa ähvardab põud, mis viib nad kõik väljasuremiseni, teatab Latte vapralt ja valjult, et tema läheb ja võtab maagilise veekivi tagasi vastiku Karukuninga käest, kes oli selle varastanud. Latte suureks pettumuseks tehakse orav Tjumile ülesandeks temaga kaasa minna. Väike tüütu orav avastab aga, et Latte pruugigi olla nii julge, nagu ta suure suuga räägib.

Kuid Latte ja Tjum peavad peagi ületama vastastikuse vastumeelsuse ja õppima tegutsema meeskonnana, kuna kaks ebatõenäolist kangelast satuvad ootamatult oma elu kõige peadpööritavasse seiklusesse!


Levitaja: Bigsales OÜ
Lavastaja: Nina Wels, Mimi Maynard, Paulette Victor-Lifton, Regina Welker


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.