Draakoni pitseri saladus

Draakoni pitseri saladus

Тайна печати дракона

2h 0min  |  Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 27.09.2019

Seiklusfilm "Draakoni pitseri saladus" on järg kultusfilmile "Vii". Film on tõeline maiuspala neile, kes oskavad hinnata väärt eriefekte ja suurt seiklust. Kirsiks tordil on loomulikult Arnold Schwarzenegger ja Jackie Chan isiklikult!

Jonathan Green (Jason Flemyng) on inglise rändur ja maadeuurija. Vapper rändur on oma avastustega küllaga tuntust kogunud. Tema tegemiste vastu tunnevad huvi isegi kuningad ja keisrid. Jõudmata välja puhata veel eelmisest ekspeditsioonist, asub Jonathan jälle teele. Sel korral teeb keiser talle ülesandeks kaardistada maa-ala, kuhu pole veel kunagi ühegi ränduri jalg astunud.

Seigeldes ja kaardistades uusi territooriume, satub Green juhuslikult täiesti tundmatutele Hiina aladele, kus teda ootavad ohtlikud seiklused, maagia ja müstilised olevused. Koos kogenud seiklejaga näeme iidseid linnu, kohtume kaunite printsessidega, tutvume surmavate võitluskunstide ja kõigi draakonite valitsejaga. Seega tuleb Greenil lisaks kaartide koostamisele, lahendada musta draakoni saladus ja kohtuda jubeda Viiga, kelle silma ei maksaks kellelgi vaadata!


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Oleg Steptšenko
Osatäitjad: Jason Flemyng, Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan, Charles Dance, Rutger Hauer


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.