David Copperfieldi isiklik elulugu

David Copperfieldi isiklik elulugu

The Personal History of David Copperfield

1h 59min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 18.09.2020

Septembri Kuufilm on humoorikas ajalooline komöödia "David Copperfieldi isiklik elulugu".

Neljapäeval, 17. septembril kell 19.00 oled oodatud Coca-Cola Plaza 4. LUXE saali maailma kriitikute poolt palavalt kiidetud filmi Kuufilmi erilinastusele.

Praeguse aja parim satiiriliste lugude kirjutaja Armando Iannucci (“Stalini surm”, “Veep”, “Avenue 5”) on valmis saanud uue filmiga. Nimelt võttis ta Charles Dickensi armastatud romaani “David Copperfield” ja tegi sellest oma variandi – jättis loo enam-vähem samaks, aga jutustab seda nii, et kõik on pea peale pööratud. Suurepärane näitlejate plejaad ning lisaks terav ja vaimukas dialoog.

David Copperfieldi isiklik elulugu on täis imelikke inimesi – õel võõrasisa ja tema sama kuri õde; eksentriline tädi ning tema kummaline üüriline; vaene, kuid heatahtlik kaastööline, riukalik “sõber”, ning kõigi selliste tegelaste tõttu tuleb tal elus ette väga erinevaid seiklusi ja keerdkäike. Film on sellest, kuidas ühest poisist kasvab mees ning kas siis, kui elu viskab ette lõputult takistusi, on ka armastuse leidmine ning enda unistuste täitmine võimalik.

    

Osta pilet

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Coca Cola Plaza

15:30

Coca Cola Plaza, Saal 10

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

2D

18:30

Coca Cola Plaza, Saal 4 LUXE

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Eesti keeles, Vene keeles

LUXE 2D