Bel Canto

Bel Canto

1h 42min  |  Draama, Põnevik, Romantika, Muusika  |  Kinodes alates: 09.11.2018

Maailmakuulus sopran Roxanne Coss (Julianne Moore) lendab sõjaväelise diktatuuri all virelevasse Ladina-Ameerika riiki, et anda eraviisiline kontsert rikkale jaapani töösturile (Ken Watanabe). Just siis, kui kohalikust koorekihist, poliitikutest ja diplomaatidest koosnev publik on istet võtnud, vallutavad hoone relvastatud mässulised, kes nõuavad oma vangistatud võitluskaaslaste vabastamist. Esitatakse ähvardusi, on esimesed ohvrid ning alguse saab pikk ja närvesööv vastasseis.

Üheskoos välismaailmast ära lõigatuna peavad erinevaid keeli kõnelevad vangistajad ning pantvangid leidma viise suhtlemiseks. Muusika, eriti Roxanne'i esitatud imekaunid aariad, paneb kõiki ajutiselt unustama väljaspool maja seinu aegamisi kasvava kriisi tõsidust. Aga anult ajutiselt.

Emotsionaalses armastusdraamas "Bel Canto" teevad kaasa Oscari-võitja Julianne Moore ("Still Alice"), Ken Watanabe ("Viimane samurai"), Sebastian Koch ("Spioonide sild"), Christoper Lambert ("Highlander"), Thorbjørn Harr ("Viikingid"), Olek Krupa ("Põletada pärast lugemist"), Tenoch Huerta ("007: Spectre") ja teised. Filmi lavastas Paul Weitz ("Mozart in the Jungle", "About a Boy"), Ann Patchetti bestselleri ainetel kirjutasid stsenaariumi Weitz ja Anthony Weintraub.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Paul Weitz
Osatäitjad: Julianne Moore, Ken Watanabe, Christopher Lambert, Sebastian Koch, Thorbjørn Harr


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.