Paarimees

Paarimees

Напарник

1h 32min  |  Komöödia, Seiklus  |  Kinodes alates: 15.09.2017

Ta oli ringkonna parim politseinik, kuni üks eksimus pööras kogu ta elu pea peale. Nüüd on ta maailma kõige ohtlikum mudilane!

Kõiges on süüdi aga vana posija, kes jultunult käitunud major Hromovi ära neas. Juba järgmisel päeval avastab major, et ta keha on läinud vahetusse aastase mudilasega. Täbarasse olukorda sattunud Hromovil ei jää muud üle, kui uuele «papale» kõik ausalt ära rääkida ja teha temast oma paarimees. Emmele ei öelda loomulikult midagi.

Kuritegeliku maailma hirm ja eriti hoolikalt infiltreerunud major Hromov ning tema uus paarimees peavad nüüd üheskoos paljastama kohaliku hiina maffia. Tegu on riskantse ettevõtmisega, mis pole enam kaugeltki lapsemäng!

Filmi režissööriks on komöödia ’’Jõulupuud’’ looja ja ulmepõneviku ’’Külgetõmbejõud’’ produtsent Aleksandr Andrjušenko. Major Hromovi rollis näeme ja kuuleme karismaatilist Sergei Garmaši («Jäine Tango», «Kompromiss», «12»). Koos temaga löövad filmis kaasa Jan Tsapnik («Kummitus»), Aleksandr Petrov («Külgetõmbajõud», «Meetod»).


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Aleksandr Andryushchenko
Osatäitjad: Sergei Garmaš, Elizaveta Arzamasova, Andrei Nazimov


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.