See

It

2h 15min  |  Draama, Õudus  |  Kinodes alates: 08.09.2017

Andy Muschietti („Mamma”) lavastatud õuduspõnevik “See” põhineb ülimenukal samanimelisel Stephen Kingi romaanil, mis on juba aastakümneid lugejais õudu tekitanud.

Seitse noort Maine’s Derrys elavat heidikut kutsuvad end Luuserite klubiks. Igaüks neist on kohalike kiusajate sihtmärgiks saanud omal põhjusel… ja nad kõik on näinud oma suurimaid hirme ellu ärkamas kujumoondajana, kelle nimeks on See.

Derry on olnud selle olendi jahimaaks linna rajamisest peale. Ta ilmub iga 27 aasta tagant maa-alusest kanalisatsioonist päevavalgele, et toituda linna laste hirmudest. Luuserite klubi koondab jõud, et ületada omaendi hirmud ja peatada tapatalgud, mis algasid vihmasel päeval, kui väike poiss paberlaevukest otsides kanalisatsiooniauku… ja otse kloun Pennywise’i käte vahele kukub.

„See” pahalast Pennywise’i kehastab Bill Skarsgård („Lahkulööja sari: Murdmatu”, “Plahvatuslik blond”). Filmis astuvad üles ka noored näitlejad Jaeden Lieberher (“Midnight Special”), Jeremy Ray Taylor (“Alvin ja koopaoravad: Oravad rattas”), Sophia Lillis (“37”), Finn Wolfhard (telesari “Stranger Things”), Wyatt Oleff (“Galaktika valvurid”), Chosen Jacobs (peagi linastuv “Cops and Robbers”), Jack Dylan Grazer (“Halloweeni lood”) ja Nicholas Hamilton (“Kapten Fantastiline”) ja filmidebüüdi teeb Jackson Robert Scott.

Muschietti lavastatud filmi stsenaariumi loojad on Chase Palmer, Cary Fukunaga ja Gary Dauberman


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Andrés Muschietti
Osatäitjad: Bill Skarsgård, Finn Wolfhard, Javier Botet, Nicholas Hamilton, Megan Charpentier


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.