Terminaator 2: Kohtupäev 3D

Terminaator 2: Kohtupäev 3D

Terminator 2: Judgment Day 3D

2h 17min  |  Märul, Ulmefilm  |  Kinodes alates: 25.08.2017

Terminaator on tagasi 3D formaadis!

Kui kuulsime veerand sajandit tagasi raudse kangelase sõnu "I'll be back!" ("Ma tulen tagasi!"), ei kujutanud me ettegi, et peagi kõlavad need taas kinoekraanil. Režissöör James Cameron, kes sai edukalt hakkama "Titanicu" ruumilise variandiga, otsustas anda uue elu ka filmile "Terminaator 2", mille austajate seas on igas vanuses inimesi.

Maailma kõige edukamast ulmefilmide režissöörist on saanud ka 3D filmide isa. Lisaks hittfilmile "Avatar" tegi ta ka ajaloolisele katastroofidraamale "Titanic" uue põlvkonna 3D-uustöötluse. "Terminaator 2: Kohtupäev" linastus 1991. aastal ning fillm üllatas tolla väga mõjuvate heli- ja visuaalefektidega. Filmi 3D-variandi eriefektid on veelgi kõrgemal tasemel ja küllap leiab terminaator tänu neile 21. sajandil terve põlvkonna uusi austajaid.

On 1997. aasta. Tuumaapokalüpsise üle elanud inimkond peab julma lahingut inimeste endi valmistatud robotite ja masinate vastu. Et likvideerida inimkonna vastupanuliikumise juht John Connor (Edward Furlong), saadavad küborgid minevikku kaks robotiprototüüpi, mille ülesanne on tappa John juba lapsepõlves.

1984. aastal ei saanud mudel T-800 sellega hakkama. Teine küborg, täiustatud mudel T-1000 (Robert Patrick), on valmistatud vedelmetallisulamist, mis võimaldab tal kuju muuta. 1990. aastal hakkab see jälitama Johni ja tema ema Sarah Connorit (Linda Hamilton). Tulevikuinimeste noort juhti saadetakse kaitsma teine terminaator (Arnold Schwarzenegger). Tulevik on tema kätes. Robotite võimas duell kujuneb lausa ajalooliseks. Poiss õpetab terminaatorile inimlikkust, tema ema aga püüab hävitada mõtlevate masinate esimesi näidiseid. Hea terminaatori kaitse all muudavad Connorid inimkonna tulevikku.

"Terminaator 2" on kõigi aegade suuremaid ja tulusamaid filmifrantsiise. Film on saanud neli Oscarit ja kaks BAFTA auhinda eri- ja visuaalsete efektide eest. Terminaatori saaga populaarseim osa tõstatab küsimusi tuleviku, saatuse, vaba tahte ja tehnoloogiate kohta. Filmi Facebooki-lehel on neli miljonit jälgijat.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: James Cameron
Osatäitjad: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong, Robert Patrick, Earl Boen, Joe Morton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.