André Rieu Maastrichti suvekontsert

André Rieu Maastrichti suvekontsert

André Rieu's 2016 Maastricht Concert

3h 0min  |  Kontsert  |  Kinodes alates: 23.07.2016

André Rieu, keda tuntakse ka kui "valsikuningat", on üks maailma populaarsemaid muusikavirtuoose. Tema legendaarseks saanud suvekontserdid on igal suvel ka palavalt oodatud kinosündmused. Viimati näitasime Rieu'd 2014. aastal ning sel suvel lubame ta muusika taaskord meie kinosaalidesse Tallinnas ja Tartus.

Keskaegne Maastrichti keskväljak muudetakse romantiliseks kontserdipaigaks, kus André koos maailmakuulsa 60-liikmelise Johann Straussi orkestriga pakub elamuse, milles löövad kaasa ka tuntud külalised, soololauljad ja valgusshow. Kontserdid André kodulinnas on alati tulvil lõbusat huumorit ja emotsioone, mis sobivad nautimiseks igas vanuses vaatajale.

André Rieu sõnad: "Me mõtleme igal aastal välja uusi viise, kuidas mu kodulinna maagiat paremini maailmale edasi anda. Me tahame sellest teha erakordse elamuse nii neile, kes Maastrichti linnamüüride vahele tulla on otsustanud kui ka neile, kes on meiega kinosaalides üle kogu maailma. Me oleme siia pannud väga palju oma aega, energiat ja kirge muusika vastu ning soovime seda teiega jagada."

Kontsert kestab umbes 3 tundi (koos 15-minutilise vaheajaga) ja sõnalised osad on inglise ja hollandi keeles ning ingliskeelsete subtiitritega.

Ülekanne on salvestatud paar päeva enne kinolinastust.

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.