Hr Õige

Hr Õige

Mr. Right

1h 35min  |  Komöödia, Märul, Romantika  |  Kinodes alates: 15.04.2016

Parimatel päevadel hüperaktiivne Martha (Anna Kendrick; „Lauluässad“) on pärast viimast lahkuminekut täiesti kontrolli kaotanud. Ta laliseb, pidutseb nagu loom, sööb ära kõik, mis talle ette jääb, ja tahab teha midagi kohutavat, aga siis kohtab ta ootamatult Francist (Sam Rockwell; „Kaua aega tagasi“). Igale teisele tunduks Francise lähenemiskatsed jubedad, kuid Marthas tekib paratamatult huvi. Nad paistavad ideaalne paar: Martha on segane, Francis on segane… Ainult et Francis on surmavat sorti segane. Ta on professionaalne palgamõrvar.

Francis on eesmärgipärane palgamõrvar: ta tapab inimesi, kes palgamõrvu tellivad. Just siis, kui Martha hakkab aru saama, et tema uus kallim ei teinudki nalja, kui ütles, et pidi korraks õues kedagi tapmas käima, läheb Francise jalgealune tuliseks. Tema teeneid tahab kasutada kahtlane klient, keda ajab taga sama kahtlane FBI agent (Tim Roth; „Vihane kaheksa“, „Marukoerad“). Kui laipu hakkab järjest juurde kogunema, peab Martha otsustama, kas teha sääred või ühineda tapatalgutega.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Paco Cabezas
Osatäitjad: Sam Rockwell, Anna Kendrick, Tim Roth, James Ransone, Robert Fitzgerald Diggs aka RZA, Anson Mount, Michael Eklund


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.