Kubo ja kaks pillikeelt

Kubo ja kaks pillikeelt

Kubo and the Two Strings

1h 42min  |  Komöödia, Animatsioon  |  Kinodes alates: 07.10.2016

* Kahe Oscari nominent - parim animatsioon, parimad visuaalefektid.

* Kuldgloobuse nominent - parim animatsioon.

"Kubo ja kaks pillikeelt" on maagiline kogupereseiklus imeilusas iidses Jaapanis, mis on täis põnevust, salapära, humoorikaid tegelasi ja võimsaid tundeid. Visuaalselt lummav ja sisult äärmiselt liigutav multifilm räägib laste ja vanemate vahelisest igikestvast tingimusteta armastusest.

Kubo on nutikas ja südamlik poiss, kes teenib oma nappi elatist jutustades imepäraseid lugusid Hosato rannaküla elanikele. Kuid ühel päeval kutsub Kubo tahtmatult oma maagilisi võimeid kasutades kohale iidse vaimu poisi perekonna minevikust, kes tahab nüüd sisse nõuda vana veritasu. Vaimu eest põgenemisel liituvad kohkunud Kuboga hoolitsev Pärdik ja lustlik Põrnikas. Koos tuleb neil lahendada müsteerium, mis juhtus Kubo kauakadunud isaga - suurima samurai kangelasega, keda maailm on eales tundnud. Oma maagilise keelpilli - shamiseni - abiga võitleb armas Kubo vapralt nii jumalate kui koletistega, kelle hulka kuuluvad ka kättemaksu ihkav Kuukuningas koos kurikavalate kaksikõdedega. Selleks, et viia täide oma sangarisaatus, peab Kubo ära mõistatama perekonna maagilise saladuse ja tooma taas kokku armastatud vanemad.

Kriitikute poolt ülistatud animastuudio Laika („Kastitrollid“, “ParaNorman”, “Coraline”) filmivõlurite käe all valminud loo tegelastele on eesti vaatajate jaoks oma hääle andnud Märten Männiste (Kubo), Evelin Võigemast (Ema/Pärdik), Sergo Vares (Põrnikas), Raimo Pass (Kuukuningas/Kuuelajas ), Helene Vannari (Kameyo), Maiken Schmidt (Õed), Veikko Täär (Hashi).

Teostus: tõlkija Mihkel Mõisnik, dublaažirežissöör Erki Aule, helirežissöör Markku Tiidumaa, dublaažiprodutsent Jette Karmin, dublaažistuudio Orbital Vox.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Travis Knight
Osatäitjad: Matthew McConaughey, Charlize Theron, Rooney Mara, Ralph Fiennes


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.