NT Live - Frankenstein

NT Live - Frankenstein

Frankenstein 2014/2015

2h 30min  |  Teater  |  Kinodes alates: 15.10.2014

„Frankenstein“

Frankenstein on tagasi!

Oscari-võitjast režissöör Danny Boyle naaseb oma teatrijuurte juurde Mary Shelley "Frankensteini" adaptsiooniga. Boyle'i debüüdiks väärikas National Theatre'is on Nick Deari näidendi suurejooneline ning teatraalselt ja visuaalselt võimas lavastus.

National Theatre'i värskelt rüütliseisusesse tõstetud direktor Sir Nicholas Hytner kommenteerib: "Danny rääkis sellest projektist esimest korda kaheksa aastat tagasi ning see on tal aega võtnud kaheksa aastat. Danny sõnul pöördub ta tagasi teatri juurde pärast seda kui tema tähelepanu on viimased 15 aastat "hajutanud" filmitegemine."Boyle'i karjäär sai omal ajal alguse Londoni Royal Courtis Royal Shakespeare Company's. Sir Nicholas Hytner jätkab: "Danny tunneb end teatris sama mugavalt kui Mumbai slummides kaamera taga. Tal on Shelley teosest väga konkreetne nägemus, kuid on põnev näha, mida on 15 aastat filmitegemist tema juures muutnud."Kinosõpradele on Boyle aastate jooksul tuttavaks saanud pigem filmilavastajana, sest just tema käe all on valminud aastate jooksul filmid "Shallow Grave", "Trainspotting", "28 päeva hiljem", "Päikesepaiste", talle parima lavastaja Oscari toonud "Rentslimiljonär" ja "127 tundi". Nüüd meelitab Boyle oma teatrilavastusega kinosaalidesse ka teatrisõbrad.15. oktoobril näitame teile "Frankensteini" koos Benedict Cumberbatchiga koletise rollis.

29. oktoobril näitame teile "Frankensteini" koos Jonny Lee Milleriga koletise rollis.

Tänu suurele publikuhuvile näitame 4. novembril kordusena "Frankensteini" taaskord Benedict Cumberbatchiga koletise rollis.

Tähelepanu! Etendus ei sobi vaatamiseks alla 14-aastastele lastele! Sisaldab lastele sobimatuid stseene.

2h 30 min

Unustamatuid teatrielamusi!


Levitaja: London National Theatre
Lavastaja: Danny Boyle
Osatäitjad: Benedict Cumberbatch, Jonny Lee Miller


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.