Loll ja lollim kakks

Loll ja lollim kakks

Dumb and Dumber To

1h 49min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 23.01.2015

Pärast kahtekümmend aastat filmi „Loll ja lollim“ ekraanile jõudmisest, seiklevad kaks kurikuulsat tohmanit taas filmis „Loll ja Lollim kakks“! Legendaarsed näitlejad Jim Carrey ja Jeff Daniels taaselustavad oma mitte just kõige targema, ega ka kultuursema rolli – Lloyd´i ja Harry´na.

20 aastat on mööda läinud ja kätte on jõudnud tänapäev. Lloyd on terve selle aja hullumajas veetnud ning psüühilist haigust teeselnud, et oma sõbrale vingerpussi mängida. Kuid kui Lloyd nalja paljastab, saavad sõbrad jälle koos rumalatele seiklustele suunduda.

Juhuse tahtel saab Harry teada, et ta sai 90ndate alguses isaks ning sõbrad suunduvad Harry tütre ostingutele. Mõlemil on aga oma põhjus Harry tütre leidmiseks – Harry soovib aidata tütre ema, kes hädasti uut neeru vajab ning Lloyd on armunud (jälle!), seekord siis Harry tütresse. Kaks ustavat ning erakordselt lolli sõpra saavad taaskord hullumeelsele teekonnale suunduda.

Komöödiameistrite vendade Farrelly´te nostalgialaksu ning palju naerupisaraid lubav „Loll ja lollim kakks“ jõuab Eesti kinodesse juba 23. jaanuaril.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Osatäitjad: Jim Carrey, Jeff Daniels, Kathleen Turner, Rob Riggle


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.