Novembrimees

Novembrimees

The November Man

1h 48min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 28.11.2014

Endine James Bond Pierce Brosnan naaseb salaluure maailma. Pingelises kassi-hiire mängus NOVEMBRIMEES kehastub Brosnan eriti ohtlikuks ja kavalaks CIA agendiks, keda tuntakse koodnimega Novembrimees. Peter Devereaux on juba aastaid erus olnud ning nautinud rahulikku ja üksildast pensionipõlve. Äkitselt on ta sunnitud end aga taas aktiviseerima, et aidata hättasattunud kolleegi.

Abikäe ulatanud, avastab Devereaux, et on eneselegi ootamatult sattunud aastakümneid vana konspiratsiooni keskmesse. Nüüdsest on taaskord teovõimsa Novembrimehe eesmärk kaitsta üliolulist tunnistajat Aliceit (Olga Kurylenko), keda ähvardavad nii kõrged CIA ametnikud, nuhid kui ka ohtlikud jälitajad, kes on valmis kõigeks, et aastaid vana saladus kunagi ilmavalgust ei näeks. Kõige tipuks võtab Novembrimehe sihikule ka tema kunagine õpilane, kes püüab iga hinna eest talle kõik oskused kinkinud vana õpetaja kiirelt tabada.

Tempoka spioonipõneviku NOVEMBRIMEES lavastaja on Roger Donaldson ("The Bank Job", "The Recruit") ning peaosades Pierce Brosnan ("007 Die Another Day"), Olga Kurylenko ("Oblivion", "Quantum of Solace") ja Luke Bracey ("G.I. Joe: Retaliation").

Film põhineb kirjanik Bill Grangeri “November Man" romaaniseerial.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Roger Donaldson
Osatäitjad: Pierce Brosnan, Olga Kurylenko, Luke Bracey, Eliza Taylor


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.