Grillipidu

Grillipidu

Barbecue

1h 37min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 29.08.2014

Antoine (Lambert Wilson, "Matrix Reloaded", "JUmalatest ja inimestest") on kogu oma elu enda eest hoolitsenud - teinud kolm korda nädalas trenni, pööranud tähelepanu salati osakaalule oma menüüs, pidanud piiri alkoholiga, suitsetamisele "ei" öelnud. Ühesõnaga - ta on teinud kõike seda, mis ühele tüüpilisele, elu nautivale prantslasele kuigi omane ei ole. See range enesedistsipliin kulmineerub nädalapäevad enne Antoine'i 50.sünnipäeva, mil ta saab ootamatult... südameataki!

Mida ütlevad seepeale aga arstid? Mõistagi seda, et tuleb tervislikult toituda, teha sporti, mitte liialdada alkoholiga ja suitsetamisele kindel "ei" öelda. Antoine'il on aga hoopis parem plaan - sellele kõigele nüüdsest hoopis käega lüüa. Antoine on olnud kogu oma senise elu vältel ettevaatlik. Nüüd on aga saabunud aeg end senisest rütmist välja raputada. Mõeldud tehtud - nüüdsest ta sööb mida tahab, joob mida tahab ning ütleb välja kõik, mis vähegi meelel - olgu siis tema teravate märkuste vastuvõtvaks osapooleks mõistmatu ülemus või tema parimad sõbrad. Üsna peatselt saab Antoine'ile selgeks, et kui hakkad elumerel seilates oma paati järsku loksutama, saavad lisaks temale märjaks ka talle lähedased ja armsad inimesed...

Eric Lavaine'i muheda huumoriga vürtsitatud komöödia "Grillipidu" kesksetes rollides astuvad üles Lambert Wilson, Franck Dubosc, Florence Foresti, Guillaume de Tonquedec, Lionel Abelanski, Sophie Duez, Lysiane Meis ja paljud teised.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Eric Lavaine
Osatäitjad: Lambert Wilson, Franck Dubosc, Lionel Abelanski


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.