Paan: Reis Eikunagimaale

Paan: Reis Eikunagimaale

Pan

1h 51min  |  Komöödia, Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 09.10.2015

Režissöör Joe Wrightil („Lepitus“, „Uhkus ja eelarvamus“) on valminud seiklusfilm „Peeter Paan“, mis on täiesti uus versioon J. M. Barrie armastatud tegelaskujude sündimisloost.

Peeter (Levi Miller) on üleannetu 12-aastane poiss, kes on parandamatult mässumeelne. Trööstitus Londoni orbudekodus, kus ta on kogu elu elanud, ei peeta sellistest omadustest sugugi lugu. Ühel imelisel ööl haaratakse Peeter orbudekodust kaasa ja lennutatakse fantastilisse piraate, sõdalasi ja haldjaid täis maailma nimega Eikunagimaa.

Seal satub ta imelistesse seiklustesse ning võitleb elu ja surma peale, püüdes samal ajal leida vastust saladusele, miks ema ta kunagi orbudekodusse jättis ja milline on tema koht sellel imelisel maal. Koos sõdalase Tiigerliilia (Rooney Mara) ja uue sõbra James Konkskäega (Garrett Hedlund) peab Peeter alistama armutu mereröövli Musthabeme (Hugh Jackman), et päästa Eikunagimaa ja saada kangelaseks, keda tuntakse igavesti Peeter Paanina.

Oscari nominent Hugh Jackman („Hüljatud“) on Musthabeme, Garrett Hedlund („Llewyn Davise ballaad“) James Konkskäe, Oscari nominent Rooney Mara („Lohetätoveeringuga tüdruk“) Tiigerliilia, uustulnuk Levi Miller Peetri ja Amanda Seyfred („Hüljatud“) Mary rollis.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Joe Wright
Osatäitjad: Rooney Mara, Garrett Hedlund, Hugh Jackman, Levi Miller, Amanda Seyfried, Adeel Akhtar, Cara Delevigne, Jimmy Vee


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.