X-Mehed: Apokalüpsis

X-Mehed: Apokalüpsis

X-Men: Apocalypse

2h 23min  |  Märul, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 20.05.2016

Pärast ülemaailmselt kassahitti "X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad" naaseb lavastaja Bryan Singer filmiga X-MEHED: APOKALÜPSIS.

Alates tsivilisatsiooni sünnist kummardati teda kui jumalat. Apokalüpsis (Oscar Isaac), esimene ja võimsaim mutant Marveli X-meeste universumis, omandas paljude teiste mutantide võimed ja jõu, muutudes surematuks ja võitmatuks. Ärgates tuhandeid aastaid hiljem, on ta pettunud maailmas, mis teda ees ootab. Apokalüpsis värvab rühma võimsaid mutante, kelle hulka kuulub ka julguse kaotanud Magneto (Michael Fassbender), et inimkond minema pühkida ning luua uus maailm, mille üle valitseks tema ise. Kaalul on terve universumi saatus ning Raven (Jennifer Lawrence) ja Professor X (James McAvoy) peavad juhtima noorte X-meeste meeskonda, et peatada oma võimsaim vastane ning päästa inimkond kindlast hävingust.

Lavastaja Bryan Singer ("Tavalised kahtlusalused"). Osades James McAvoy ("Tagaotsitav"), Michael Fassbender ("Steve Jobs"), Jennifer Lawrence ("Joy"), Oscar Isaac ("Star Wars: Jõud tärkab"), Nicholas Hoult ("Mad Max: Raevu tee"), Rose Byrne ("Spioon"), Olivia Munn, Evan Peters, Kodi Smit-McPhee, Sophie Turner ("Troonide mäng"), Tye Sheridan ("Joe"), Alexandra Shipp, Lucas Till, Josh Helman, Lana Condor, Ben Hardy jt.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Bryan Singer
Osatäitjad: Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender, Tye Sheridan, Oscar Isaac, Rose Byrne, Nicholas Hoult, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Ben Hardy, Evan Peters, Kodi Smit-McPhee, Olivia Munn, Lucas Till, Lana Condor


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.