Warcraft: Algus

Warcraft: Algus

Warcraft: The Beginning

2h 3min  |  Märul, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 10.06.2016

WARCRAFT: ALGUS on ülipopulaarsel samanimelisel arvutimängul põhinev eriefektiderohke võimas fantaasiaseiklus kahe väga erineva maailma ja rassi vahelisest vastasseisust.

Azerothi rahuarmastav ja üllameelne kuningriik satub sõja seisukorda kui algab hiiglaslike orkide invasioon. Nimelt on nende hambuliste rohekate sõjardite oma valdused hävinenud ning orkirahvas vajab uut elupaika. Kahe eri dimensioonis asuva maailma vahel avatakse salakavalate maagiliste jõudude poolt portaal ning omaenese häda ja hävingu eest põgenevad vihased orkid valguvad surma külvates inimeste maadele. Ent ometi pole asjalood sugugi nii mustvalged nagu pealtnäha paistab - kes suretas välja orkide maad ja metsad, mis on selle sepitsuse tegelik eesmärk ning kuidas teha vahet tõeliste vaenlaste ja potentsiaalsete liitlaste vahel? Konflikti arenedes kerkivad kahest vastasleerist esile kangelased, kelle õlule langeb kummagi rahva saatuse määramise ränkraske ja valus koorem. Nii algab suurejooneline Warcrafti saaga, mis jutustab meeletust võimuihast ja kibedatest eneseohverdustest. See on lugu sõjast, millel on palju eri palgeid ning kus igal tegelasel on võitlemiseks omad sügavad põhjused.

Lavastajatoolis filmide "Moon" ja "Source Code" režissöör Duncan Jones. Peategelasi kehastavad Travis Fimmel (Viikingid, 2013-2016), Paula Patton (Võimatu missioon: Variprotokoll, 2011), Ben Foster (Programm, 2015), Rob Kazinsky (Vaikse ookeani võitlus, 2013), Dominic Cooper (Kapten Ameerika: Esimene tasuja, 2011), Toby Kebbell (Ahvide planeedi koidik, 2014) jt. Eriefektide eest vastutab üks maailma hinnatumaid kompaniisid Industrial Light & Magic, mis on ka näiteks filmide „Tasujad“, „Star Wars: Jõud tärkab“ ning „Avatar“ efektide autor.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Duncan Jones
Osatäitjad: Ben Foster, Toby Kebbell, Travis Fimmel, Paula Patton, Rob Kazinsky, Dominic Cooper


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.