Käsna-Kalle Kantpüks

Käsna-Kalle Kantpüks

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

1h 32min  |  Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 10.04.2015

Maailma kuulsaim mere-elanikust selgrootu, Käsna-Kalle Kantpüks, tuleb vee alt välja meie maailma seiklema. Härra Krabi ja Planktoni vahelise tüli käigus läheb kaduma salajane burgeri valmistamise retsept ning kui Bikini Põhja elanikud ei saa enam oma armastatud burksi süüa, võtab maad kohutav kaos. Kõik peavad retsepti varasteks Käsna-Kallet ja Planktonit. Kaasosalistest tandem ehitab olukorra päästmiseks ajamasina, millega siirdutakse aega enne retsepti salapärast kadumist. Teel satutakse aga kõikvõimalikesse teistesse kummalistesse paikadesse, kus kohatakse nii naljakaid kui ka nalja mitte mõistvaid olendeid. Kes on tegelikult burksiretsepti röövel ja mida kangelased Bikini Põhja rahu taastamiseks tegema peavad, see selgub kuival maal.

Eesti vaatajate jaoks annavad filmitegelastele oma hääle Margus Tabor (Käsna-Kalle), Veikko Täär (Plankton), Andrus Vaarik (Kalmer), Mart Toome (Härra Krabi), Jarmo Reha (Patrick), Aita Vaher (Sandy), Liia Kanemägi-Jõerand (Karen), Tõnu Oja (Burksihabe), Juss Haasma (Kyle).

Kõrvalosades astuvad üles Arne Haasma, Jaanus Tepomees, Karol Kuntsel, Joonas Vatter, Laura Toomlaid, Kaisa Selde, Jakko Maltis, Sanna Püssa, Jaagup Illak, Markus Andreas, Hans Matthias Andreas. Dublaaži produtsent ja helirežissöör on Tiina Andreas, dublaažirežissöör on Peeter Urbla. Eesti keelse dublaaži teostas Film Audio. Filmi tõlkis Mihkel Mõisnik.

Käsna-Kalle Kantpüks tuleb kinoekraanidele 3D-s.


Levitaja: Forum Cinemas OÜ - ESTONIA
Lavastaja: Paul Tibbitt
Osatäitjad: Antonio Banderas, Clancy Brown, Tom Kenny


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.