Vastik vanaisa

Vastik vanaisa

Jackass Presents: Bad Grandpa

1h 32min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 25.10.2013

HOIATUS! See ei ole armas film vahvast vanaisast ja tema armsast lapselapsest. Täpselt vastupidi! See on ropp ja raju komöödia vanusepiiranguga K14!

Jackassi tegijate uues Borati-meeleolulises komöödias VASTIK VANAISA on 86-aastane Irving Zisman (Johnny Knoxville) koos oma 8-aastase lapselapse Billyga (Jackson Nicoll) rännakul läbi Ameerika. See ootamatult koomiline ja ebaviisakas paar võtab kinopubliku kaasa kõige pöörasemale varjatud kaameraga teekonnale, mis eales üles filmitud.

Teel tutvustab Irving noorele ja üsna kergesti mõjutatavale Billyle inimesi, kohti ja situatsioone, mis annavad sõnapaarile “lapse kasvatamine” hoopis uue tähenduse. Duo puutub kokku näiteks meesstripparite, laste iludusvõistluste pahurate missikeste (rääkimata nende veel pahuramatest emadest), leinavate matuseliste, mootorratturite jõugu ning paljude teiste pahaaimamatute kodanikega. Tavalised inimesed ebatavalistes situatsioonides teevad sellest ühe ogaralt lõbusa komöödia.

Filmi režissöör on Jeff Tremaine (“Jackass”, “Wildboyz”), peaosades Johnny Knoxville (“Viimane võitus”, “Jackass”) ja Jackson Nicoll (“Võitleja”). Filmi üheks stsenaristiks on ka Spike Jonze (“Being John Malkovich”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Jeff Tremaine
Osatäitjad: Johnny Knoxville, Jackson Nicoll


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.