Tants hauakividel

Tants hauakividel

A Walk Among the Tombstones

1h 53min  |  Märul, Krimi, Müsteerium  |  Kinodes alates: 31.10.2014

“Tants hauakividel” põhineb Lawrence Blocki menukal põnevike sarjal. Liam Neeson (“Otselend”, “Röövitud”) kehastab endist New Yorgi võmmi Matt Scudderit, kes töötab litsentsita ja seadust eirava eradetektiivina.

Kui Scudder nõustub vastu tahtmist aitama heroiiniärikal Kenny Kristol (Dan Stevens telesarjast “Downton Abbey”) otsida üles mehed, kes röövisid ja tapsid jõhkralt tema naise, saab eradetektiivile selgeks, et mehed ei sooritanud taolist kuritegu esimest ega ka viimast korda. Moraalipiire eirates peab Scudder New Yorgi kõrvaltänavail kurjategijad kinni püüdma, enne kui nad uuesti tapavad.

Scudderi mõrvareid jahtima palganud Kenny venda ja endist narkosõltlast Peter Kristot kehastab põnevikus Boyd Holbrook (“Väga tublid tüdrukud"). David Harbour ("007: veidi lohutust”) ja Adam David Thompson (“Martha Marcy May Marlene”) on Ray ja Albert, dementsed sarimõrvarid, kes suudavad alati politseist sammukese ees olla. Brian “Astro” Bradley (“Earth To Echo”) on kodutu noor kunstnik TJ, kes endise võmmiga sõbruneb.

Lisaks peaosalistele lööb filmis kaasa Sebastian Roche (“Beowulf”) vene narkodiileri Juri Landau rollis. Viimane üritab päästa tütart, enne kui temast saab järgmine süütu ohver. Mark Consuelos (telesari “Ameerika õudukas”) on Reuben Quintana, kel on Scudderi otsinguil ülitähtsat infot pakkuda, ning Ylafur Darri Ylafsson (“Salakaup”) on James Loogan, surnuaiavaht, kes teab linna vapustanud kuritegudest häirivaid üksikasju. Oscarile kandideerinud režissöör Scott Frank (filmi “Valvemees” stsenarist ja režissöör, filmide “Üle mõistuse”, “Minority Report”, “Wolverine” stsenarist) kohandas Blocki romaani stsenaariumiks ning lavastas filmi. Auhinnatud loovmeeskonda kuulusid operaator Mihai Malaimare Jr (“Meister”, “Tetro”), kunstnik David Brisbin (“Valvemees”, “Videviku saaga: noorkuu”), monteerija Jill Savitt (“Valvemees”, “Salajane aken”), kostüümikunstnik Betsy Heimann (“Pulp Fiction”, “Peaaegu kuulus”) ja helilooja Carlos Rafael Rivera.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Scott Frank
Osatäitjad: Liam Neeson, David Harbour, Dan Stevens


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid