Ameerika afäär

Ameerika afäär

American Hustle

2h 18min  |  Draama  |  Kinodes alates: 31.01.2014

3 Kuldgloobuse võitja!

PARIM FILM (komöödia)

PARIM NAISPEAOSA (komöödias) - Amy Adams

PARIM NAISKÕRVALOSA - Jennifer Lawrence

10 Oscari nominatsiooni!

PARIM FILM

PARIM REŽISSÖÖR - David O. Russell

PARIM MEESPEAOSA - Christian Bale

PARIM NAISPEAOSA - Amy Adams

PARIM MEESKÕRVALOSA - Bradley Cooper

PARIM NAISKÕRVALOSA - Jennifer Lawrence

PARIM ORIGINAALSTSENAARIUM

PARIM KUNSTNIKUTÖÖ

PARIMAD KOSTÜÜMID

PARIM MONTAAŽ

Oscari-nominendi David O. Russelli ("Võitleja", "Õnneteraapia") uusima filmi AMEERIKA AFÄÄR („American Hustle“) aluseks on 1970. aastatel USAd vapustanud altkäemaksuskandaal, milles FBI kasutas poliitikute vahelevõtmiseks elukutseliste petiste abi.

Russell on oma uskumatuna tunduva loo linaletoomiseks rivistanud kaamerate ette fantastiliselt vinge näitlejaansambli – kõik puha Oscari-võitjad või nominendid tema eelmistest filmidest. Keskseks tegelaseks on Christian Bale´i mängitud geniaalne aferist Irving Rosenfeld, kes jääb koos oma veetleva naiskolleegiga (Amy Adams) vahele Bradley Cooperi kehastatud keevalisele FBI agendile ning paarike on pahanduste vältimiseks sunnitud oma ametioskusi riigi heaks rakendama, võttes sihikule New Jersey pistisemaiaid poliitikud ja kohaliku maffia. Värvikatest karakteritest pakatavale kelmiloole lisab vürtsi Irvingi labiilne abikaasa Rosalyn (Jennifer Lawrence), kes seab oma ettearvamatu käitumisega kogu ettevõtmise korduvalt ohtu.

Suurepäraste osatäitmistega AMEERIKA AFÄÄR on David O. Russelli tuntud headuses pööraste tegelastega tempokas lugu ning üks selle auhinnahooaja peamisi favoriite!


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: David O. Russell
Osatäitjad: Bradley Cooper, Robert De Niro, Christian Bale, Jennifer Lawrence, Amy Adams, Jeremy Renner, Erica McDermott, Jack Huston


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.