Transs

Transs

Trance

1h 41min  |  Draama, Põnevik, Krimi  |  Kinodes alates: 19.04.2013

TRANSS on Oscari-võitjast lavastaja Danny Boyle’i (“Rentslimiljonär“, “Trainspotting“, “127 tundi“) psühholoogiline põnevik oksjonipidajast, kes segatakse vägivaldse kuritegeliku rühmituse tegemistesse.

Mainekas oksjonifirmas töötav Simon (James McAvoy) kistakse hulljulgesse kunstiröövi, mille käigus läheb kaotsi ülihinnaline maal. Röövi korraldanud kurjategijad eesotsas karismaatilise Franckiga (Vincent Cassel) ei kavatse aga asjade taolise käiguga leppida ning mälukaotuse all kannatav Simon saadetakse hüpnoterapeut Elizabethi (Rosario Dawson) jutule, lootuses, et viimane aitaks mehe mälus sobrades maali asukoha välja selgitada.Peatselt hakkavad piirjooned reaalsuse, hüpnoosi, kire ja surmaohu vahel hägustuma ning panused kasvavad kiiremini, kui keegi asjaosalistest oleks osanud oodata...

Peaosades James McAvoy (“Lepitus“, “Tagaotsitav“), Vincent Cassel (“Must luik“) ja Rosario Dawson (“Sin City“). Lisaks Danny Boyle´ile on filmi kaas-stsenaristiks tema ammune koostööpartner John Hodge (“Trainspotting“, “Madal haud“).


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Danny Boyle
Osatäitjad: James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel, Tuppence Middleton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.